File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • İNFO@FİLEİSTANBUL.COM
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

En Zor Alanlarda Bile Emniyet Mümkün

2020 yılında hayata geçirilen File İstanbul, İstanbul merkez ve diğer ilçelerinde faaliyet gösteren, tüm illerimize ve dünya ülkelerine ürünlerini gönderen, kalite ve hizmet anlayışını, gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini benimsemiş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam ederek kaliteyi arttırmayı hedeflemiştir. File İstanbul markamız İSTANBUL'dan ilham alarak Türkiye ve dünya pazarına girmeyi hedeflemiştir. File İstanbul müşteri ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun ‘’KALİTE ve GÜVEN’’ anlayışı olduğunu hizmetleriyle göstermiştir. Bu doğrultuda File İstanbul “Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Profesyonel Hizmet” anlayışını benimseyerek sektördeki yerini güçlendirmeyi hedeflemektedir. Yüksek mukavemetli ağlar üreten firmamız, yeni neslin ihtiyaçlarını göz önüne alarak günümüz teknolojisini buluşturdu ve File İstanbul markasını oluşturdu. 

Markamızın adı altında bulunan ürünlerimiz pek çok sektöre hizmet etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz İnşaat, spor, tarım, insan emniyeti, hayvan emniyeti, havuz güvenliği, dalgıç tüp filesi, ev, okul ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alanlara kadar uzanan farklı kullanım alanlarına sahiptir.  Ürünlerimizin hepsi kullanım yerlerine uygun olarak gerekli tüm testlerden geçmiş, TSEN 1263-1 uygunluk sertifikalı, yüksek kaliteli hammadde ile en son teknolojiye sahip makinalarda ISO 9001-2015 kalite standardına sahip tesisimizde üretilmektedir.

Çelik emniyet sistemlerimiz ise, patent koruması altında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Laboratuvarları'nda yüksek basınç testleri başarıyla sonuçlanmış ve 250 kg. yüksek basınca dayanım göstererek yüksek mukavemetliliğini ispatlamıştır. Yüksek kalite ve son teknoloji ile ürünlerimiz üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Sınırsız renk ve ölçü seçenekleriyle montaj dahil Türkiye'nin her köşesine hizmet vermektedir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.