File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • İNFO@FİLEİSTANBUL.COM
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Merdiven Kazaları Önlenebilir

Ülkemizde merdiven kazalarına ilişkin resmi bir istatistik bulunmamaktadır. Ancak dünyadaki örnekleri incelediğimizde sadece ABD’de her yıl 1 milyon adet kadar merdivenden düşmeye bağlı yaralanma kayıt altına alınmaktadır.

Yüksekten düşmeler tüm yaş grupları için tehlikelidir. Özellikle küçük çocuklar, incinmeye açık ve özel ilgiye ihtiyacı olan yetişkinler ve evcil hayvanlarımız için merdivenlerde sağlanacak güvenlik daha da önem kazanmaktadır. Merdivenden düşmekle ilgili kazaların sonuçları, merdivenleri ve merdiven boşluklarını güvenle hale getirmenin maliyetinden çok daha yüksektir.

Merdiven kazaları genellikle ufak şişlikler, morluklar…vb. ile sonuçlanmaktadır. Bu tip hafif kazalardan korunmanın yolları merdivenin kullanım sırasında basamağa tam basmak, korkulukları kullanmak, merdivenin uygun şekilde aydınlatılması, merdivenlerin temizliği sırasında ve sonrasında zeminin kayganlığı konusunda tedbirli olmak… gibi basit tedbirler içermektedir. Ancak Merdiven Boşlukları maalesef çoğu zaman yükseklikleri itibariyle daha ciddi kazalara yol açabilmektedir. Merdiven Güvenlik Filesi ile yüksekten düşmeye bağlı kazaların önüne geçilebilmektedir.

File İstanbul olarak farklı renk, ölçü ve ip kalınlıklarında birçok sektör için çok çeşitli güvenlik fileleri üretmekteyiz. Hangi tip Merdiven Güvenlik Filesi’nin sizin için doğru ve uygun olduğunun seçimi ve uygulanması konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Güvenlik filelerinin kurulumu için isterseniz işinde uzman ustalarımızın desteğini alabilir veya kendiniz de kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.