File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Pencere, Balkon, Merdiven, Havuz ve Teraslarınız Güvenli mi?

 

Tüm riskli alanlara Çelik ve Polyamid ağlarla emniyet tasarlamaktayız.

Balkon güvenlik filesi binalarda özellikle yüksek katlarda düşmeleri engellemek amacıyla balkon alanlarına uygulanan güvenlik sistemidir.

Balkon güvenlik filesi çelik dübeller kullanılarak çerçeve oluşturulur. Güvenlik ağı çelik dübellere takarak çelik halatlar ile sabitlenir.

Balkon filesi kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınız için düşme ve yaralanmalarını engellemek ve oluşabilecek kazaları önlemek amacıyla da kullanılan balkon güvenlik ağıdır.

Balkon filesi teknik ekibimiz tarafından incelemesi yapılıp, uygulama yapılacak yer ve kullanılacak malzeme belirlendikten sonra montajı gerçekleştirilir.

Balkon filesi montajı, filenin montaj yapılacağı alana kullanım amacına bağlı olarak ekibimizin önerdiği file doğrultusunda ve müşterinin talebi yönünde kullanılacak file türü seçilerek balkon alanına montajı yapılarak sabitlenir.

Montaj yapılacak alanda güvenliğin en üste getirilerek kesinlikle çevrede oluşabilecek hataları önlemekteyiz. Güvenlik filesi montajı ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 05558472367 No'lu whatsup hattımızdan hızlıca bizlere ulaşabilirsiniz.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.