File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Balkon Filesi Güvenlik Ağları

Balkon filesi emniyet sistemlerimizle çocukların ve yetişkinlerin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Çelik ve polyamid file güvenlik sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi için arayınız.

File İstanbul Markamızın adı altında bulunan ürünlerimiz pek çok sektöre hizmet etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz İnşaat, spor, tarım, insan emniyeti, hayvan emniyeti, havuz güvenliği, dalgıç tüp filesi, ev, okul ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alanlara kadar uzanan farklı kullanım alanlarına sahiptir. 

Ürünlerimizin hepsi kullanım yerlerine uygun olarak gerekli tüm testlerden geçmiş, TSEN 1263-1 uygunluk sertifikalı , yüksek kaliteli hammadde ile en son teknolojiye sahip makinalarda ISO 9001-2015 kalite standardına sahip tesisimizde üretilmektedir.

 

 

Balkon filesi yüksek katlı binalarda özellikle çocuk veya evcil hayvan sahibi kişilerin tercih ettiği güvenlik ağı çeşitidir. Yüksek kattan düşme ve sarkmaları engellemek amaçlı tasarlanan bu ürünler ayrıca kuş koruma görevi de sağlamaktadır. Balkon güvenlik ağı fiyatları, kaliteli balkon güvenlik filesifile çeşitleri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçiniz.Çelik, Polyamid emniyet sistemlerimiz, patent koruması altında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Laboratuvarları'nda yüksek basınç testleri yapılmıştır ve yüksek mukavemetlidir. Yüksek kalite ve son teknoloji ile ürünlerimiz üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Sınırsız renk ve ölçü seçenekleriyle montaj dahil hizmet verilmektedir.

Balkonlar özellikle yaz aylarında en sık kullanılan alanlardır. Çocukların sarkmaması ve tamamen onların ve diğer bireylerin güvenliği için uygulanan balkon fileleri en uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Firmamız üretimlerinde en doğru iplikleri kullanarak file üretimi gün yapmaktadır. Balkon güvenlik filesi için bize 7/24 ulaşarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Balkonlarda güvenliği sağlamak veya kuşlardan korunmak için uygulanan güvenlik fileleri farklı ebatlarda olduğundan dolayı fiyat aralıkları da değişmektedir.

Balkon Fileleri İçin Hemen Ulaşın

Her büyüklükteki balkon için file üretimini en iyi şekilde yaparak sizlere sunmaktayız. Balkonların dış etmenlerden korunması ve evde yaşayan fertlerin güvenliği için kullanılan bu fileler özel ve sağlam malzemelerden üretilmiştir.

FİLE EMNİYET SİSTEMLERİMİZ HAKKINDA;

Emniyet Ağının yaklaşık her tarafında 4 mm (Evcil Hayvanlar için Emniyette 2,5mm, 3mm) kalınlık mevcuttur. Göz aralıkları 5 x 5 (isteğe göre aralık daralır ya da genişletilir) Beyaz, yeşil, siyah renk seçenekleri dışında özel renk, çift ve çok renk seçenekleri mevcuttur.  (örnek resme, videoya bakınız). Sınır örgüsüne ek olarak silikonlu çelik halat (3 mm) dikilir ya da kullanım amacına göre paraşüt ipi dikilir / bağlanır. 
Güçlendirilmiş kenarlıklar, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda stabil, gerilime dayanıklı sabitleme noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılılarak estetiklik kazandırılır.
Kullanım alanına uygunsa (gerekli alanlarda) paslanmaz demir, alüminyum kutu  profiller ile alana çerçeve yapılır. Uygun değilse piton vidalar ile 5 cm, 10 cm, 15 cm aralıklarla matkap yardımıyla delinerek sabitlenir ve gerilir.
Güvenlik ağı, dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Ürünümüz, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı, yüksek mukavemetli ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.
Ürünümüz elbette % 100 toksik madde barındırmaz. Ağız, gözler, cilde temas halinde tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur. www.fileistanbul.com
Ürünlerimiz pencere, balkon, galeri boşluğu, merdiven, havuz, kuş önleme, enkaz önleme gibi yüzlerce çeşitli alanın emniyetinde kullanılmaktadır. #fileistanbul
Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede uzun ömürlü ve garantilidir. Balkon Güvenlik Filesi, Balkon Emniyet Filesi, Balkon Filesi. #seouyumlu
 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.