File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • İNFO@FİLEİSTANBUL.COM
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Depo/Raf Emniyet Sistemleri

Depo/Raf Emniyet Sistemleri

Market veya fabrikalarda ürünleri muhafaza etmek için depolar kullanılır. Bu depolarda kullanılan raflar oldukça yüksektir ve arkalı önlü kullanılırlar. Yani olası bir düzen bozukluğunda düşen bir ürün diğer tüm ürünlerin de düşmesine sebebiyet verebilir. Üstelik kırılabilir ürünler de olabileceği için bu kazalar firma sahiplerine oldukça maddi zararlar verebilir. Bunların önüne geçebilmek adına sizler ve ürünleriniz için raf emniyet sistemleri tasarlıyor hem ürünlerinizi hem de sizi güven altında turuyoruz.
* Filelerimizi deponuzun boyut ve özelliklerine göre üretiyoruz.
* Kolayca monte edip çıkarabilirsiniz.
* Ürünlerinizin özelliklerine uygun dirençte tasarlanırlar.
* Uygun dirence göre tasarlandıklarından dolayı uzun yıllar kullanılabilirler.
 

File İstanbul markamız İSTANBUL'dan ilham alarak Türkiye ve dünya pazarına girmeyi hedeflemiştir. File İstanbul müşteri ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun ‘’KALİTE ve GÜVEN’’ anlayışı olduğunu hizmetleriyle göstermiştir. Bu doğrultuda File İstanbul “Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Profesyonel Hizmet” anlayışını benimseyerek sektördeki yerini güçlendirmeyi hedeflemektedir. Yüksek mukavemetli ağlar üreten firmamız, yeni neslin ihtiyaçlarını göz önüne alarak günümüz teknolojisini buluşturdu ve File İstanbul markasını oluşturdu. 

FİLE EMNİYET SİSTEMLERİMİZ HAKKINDA;

Emniyet Ağının yaklaşık her tarafında 4 mm (Evcil Hayvanlar için Emniyette 2,5mm, 3mm) kalınlık mevcuttur. Göz aralıkları 5 x 5 (isteğe göre aralık daralır ya da genişletilir) Beyaz, yeşil, siyah renk seçenekleri dışında özel renk, çift ve çok renk seçenekleri mevcuttur.  (örnek resme, videoya bakınız). Sınır örgüsüne ek olarak silikonlu çelik halat (3 mm) dikilir ya da kullanım amacına göre paraşüt ipi dikilir / bağlanır. 
Güçlendirilmiş kenarlıklar, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda stabil, gerilime dayanıklı sabitleme noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılılarak estetiklik kazandırılır.
Kullanım alanına uygunsa (gerekli alanlarda) paslanmaz demir, alüminyum kutu  profiller ile alana çerçeve yapılır. Uygun değilse piton vidalar ile 5 cm, 10 cm, 15 cm aralıklarla matkap yardımıyla delinerek sabitlenir ve gerilir.
Güvenlik ağı, dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Ürünümüz, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı, yüksek mukavemetli ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.
Ürünümüz elbette % 100 toksik madde barındırmaz. Ağız, gözler, cilde temas halinde tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur. 
Ürünlerimiz pencere, balkon, galeri boşluğu, merdiven, havuz, kuş önleme, enkaz önleme gibi yüzlerce çeşitli alanın emniyetinde kullanılmaktadır.
Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede uzun ömürlü ve garantilidir.
 

Markamızın adı altında bulunan ürünlerimiz pek çok sektöre hizmet etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz İnşaat, spor, tarım, insan emniyeti, hayvan emniyeti, havuz güvenliği, dalgıç tüp filesi, ev, okul ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alanlara kadar uzanan farklı kullanım alanlarına sahiptir.  Ürünlerimizin hepsi kullanım yerlerine uygun olarak gerekli tüm testlerden geçmiş, TSEN 1263-1 uygunluk sertifikalı, yüksek kaliteli hammadde ile en son teknolojiye sahip makinalarda ISO 9001-2015 kalite standardına sahip tesisimizde üretilmektedir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.