File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Havuz Emniyet Sistemleri

Havuz Emniyet Sistemleri
Sitenizin, villanızın, müstakil evinizin veya spor salonlarında olası boğulmalara karşı havuz güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Havuz güvenlik filesi ile akrobatik hareketler yaparken kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak en büyük çözümlerden biridir. Dış etkenlere, darbeye, güneş ışığına veya çok fazla soğuk gibi değişkenlere maruz kalmasına yönelik havuz emniyet sistemi filemiz dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile sizlere ek masraf çıkarmadan uzun yıllar güvenli bir araç olacaktır. Havuz üst kapama filesi ile olası bir boğulma durumun önüne geçebilir ve diğer tehlike doğurabilecek çevresel etmenlerden havuzunuzu koruyabilirsiniz. Havuz yan koruma filesi ile dışarıdan gelecek tehlikelere ekstra bir güvenlik sağlayabileceksiniz.
Havuz Emniyet Filesi Çeşitleri
* Havuz Güvenlik Filesi:
* Havuz Üstü Kapama Filesi:
* Havuz Yanı Koruma Filesi:
Havuz Çevresi Güvenliği Filesi:
 

 

 

Tüm havuzlar eğlence ve spor amaçlı kullanılabilmektedir. Her yaş grubun kullandığı tüm havuzlar güvenlik önlemleriyle daha kullanışlı hale gelebilmektedir Üretici firma olarak tüm havuz filelerinde farkımızı ortaya koymaktayız. Havuz can güvenliği filesi için sitemize her zaman erişim sağlayarak sipariş verebilirsiniz. Tüm mekânlarda kullanılan fileler havuzda da güvenliği tam olarak sağlamaktadır. Havuza giren her bireyin can güvenliğini sağlamak için bu fileler çok işe yaramaktadır. Havuza düşmeler veya diğer faktörlere karşı güvenlik önlemleri bu filelerle sağlanmaktadır.

Havuz güvenlik filelerin en doğru şekilde satılması için firma tüm kontrolleri sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla havuz güvenlik filesi tek tıkla kapıya kadar gelecektir. Üretici ve satıcı firmadan temin edilen havuz güvenlik filesi için bu siteden destek alınabilmektedir. Havuz filesi fiyat araştırması için 7/24 bu siteye erişerek dilediğiniz file çeşidine sahip olabilirsiniz. Havuz güvenlik fileleri istenilen büyüklükte olup kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Havuz güvenlik filelerinin hepsi en doğru şekilde siz değerli müşterilere aktarılmaktadır.Tüm File Üretimlerimiz Güvende Olmanız İçin

Havuzların etrafına uygulanan ve can güvenliğini maksimum düzeyde koruyan bu fileler en uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Maksimum korumada ekip olarak tüm file üretimlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Tüm fileler insan sağlığına zarar vermeyen nitelikte üretilmektedir. Fileler haline ve farklı sıklıkla dokundukları için kullanılan mekâna göre farklılık içermektedir. Havuz can güvenliği filesi için sitemizden istediğiniz büyüklükte sipariş verebilirsiniz. Havuza düşmeleri engelleyen bu yöntem dünyanın birçok şehrinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çalışma prensiplerimizin doğruluğu ve ilkeli anlayışı ile farkımız tamamen kalitemizden ileri gelmektedir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.