File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Kuş Önleme File Sistemleri

Kuşların işyeri alanlarınıza ve yaşam alanlarınızda barınmamalarını sağladığımız özel bir ağ sistemidir. Dilediğiniz alanı sınırsız ölçülerde üreterek montajını yaptığımız kuş önleme file sistemimiz %100 çözüm sunmaktadır.

Kuş koruma ağları veya güvercin ağları , kuş kafesi ağlarının işlevini tersine çevirir . Kuş kafesi/kümes hayvanları ağları, kümes hayvancılığında tüylü hayvanlarınızı yırtıcı kuşlardan ve yerdeki yırtıcılardan korumaya hizmet ederken, kuş koruma ağları bina cephelerini ve meyve bahçelerini aç kuşlardan korur. Özellikle güvercinler bu nedenle hızla bir haşere haline gelebilir. Bir güvercin koruma ağı bu sinir bozucu kuşları kolayca uzak tutar.

File İstanbul'da çeşitli kuş koruma ağları modelleri mevcuttur. Cephelerinizi, bahçelerinizi veya sebze tarhlarınızı hangi kuş türünden korumak istediğinize bağlı olarak üç farklı göz boyutu arasından seçim yapabilirsiniz: 20, 30 ve 50 milimetre göz boyutları mevcuttur. Bu, kuş caydırıcı ağınızı bireysel kullanımınız için optimize etmenizi sağlar.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.