File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • İNFO@FİLEİSTANBUL.COM
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Olası Kaza Önleme Sistemleri

Olası Kaza Önleme Sistemleri
İş kazaları günümüzde oldukça artan bir kavramdır. Çalışma alanlarında gerekli önlemlerin alınmamasından kaynaklı oluşan bu iş kazaları oldukça fazla can kaybına sebebiyet vermektedir. Özellikle kalabalık alanlarda gerçekleşen inşaatlarda hem halkın hem işçinin hem de malzemelerin zarar görmesini engelleyen bir cankurtarandır. İnşaat alanlarında çok yüksek veya alçak herhangi bir tehlike durumunda çalışan personelin herhangi bir düşme durumunda personeli koruyarak herhangi bir yaralanma ve can kaybına engel olur. Ayrıca yine herhangi bir malzemenin düşerek herhangi bir canlıya zarar vermesinin de önüne geçilmektedir. Darbelere dayanıklı göz aralığı 10*10 şeklinde olan ip kalınlığı 10-12 cm arasında bulunmaktadır. Bu sayede hem dayanıklı hem de çalışan personeli koruyan bir yapıya sahip olacaksınız. 
 

Hizmetlerimizi, iş güvenliği kanununa göre uyguluyor, güvenli önlemlerini en iyi şekilde almaya çalışıyoruz. İnşaat alanlarında oluşan boşluklara düşmeleri önlemek için kullandığımız fileler, belirli ağırlıkları taşıyabilecek sağlamlıkta ve kalitede yapılıyor. Ürünlerimizi üretirken, belirlenen standartlara göre farklı ebatlarda imalatlarını gerçekleştiriyoruz.


Güvenlik ağı, dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Ürünümüz, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı, yüksek mukavemetli ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.
Ürünümüz elbette % 100 toksik madde barındırmaz. Ağız, gözler, cilde temas halinde tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur. 
Ürünlerimiz pencere, balkon, galeri boşluğu, merdiven, havuz, kuş önleme, enkaz önleme gibi yüzlerce çeşitli alanın emniyetinde kullanılmaktadır.
Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede uzun ömürlü ve garantilidir.
 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.