File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Oyun Alanı Güvenlik Ağları

Çocuk oyun alanları temel olarak belirli güvenlik standartlarını karşılamalıdır. Ebeveynler, elbette, çocuklarının yaşına bağlı olarak, bu standartların tam olarak ne olduğu konusunda sürekli olarak yeni kararlar vermelidir. Bu nedenle, çocuk oyun alanları için güvenlik gereksinimleri tekrar tekrar gözden geçirilebilir. Bununla birlikte, özellikle erken, yürümeye başlayan aşamada, daha sonra küçük olanlar belirli tehlike kaynaklarını kendileri tahmin edebildikten sonra azar azar kaldırılabilecek daha koruyucu önlemler uygulamak önemlidir.

Bir oyun alanında güvenlik ve güvenlik ağlarına olan bu ihtiyaç, hem kendi küçük bahçenizin oyun köşesinde hem de bir anaokulunda ortaya çıkabilir. Burada birden fazla olası uygulama vardır ve çocuğa ve gelişim aşamasına bağlı olarak, çocuğun güvenliğini garanti altına almak için farklı kalınlıklarda farklı ağlar yerleştirilebilir.

Farklı renkler seçerken pratikliği estetikle birleştirebilirsiniz. Çocuklar renkleri ve renkli köşeleri her şeyden çok severler. Örneğin, gökkuşağının tüm renkleri tek bir ağda birleştirilirse, bu herhangi bir işlevsellik hissini hızla ortadan kaldırır ve çocuklar buna bayılır. Bu tür ağ, oyun köşelerinde gerçek bir hit haline gelebilir - gereksinimlerinize ve ölçümlerinize uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.