File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
 • Adres
 • İSTANBUL/ŞİŞLİ
 • İNFO@FİLEİSTANBUL.COM
 • 0850 550 00 34
 • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
 • Pazar AÇIK

Projelerimiz

KARGO EMNİYET SİSTEMLERİ

Açıklama

KARGO AĞLARI / KARGO FİLESİ

 

Kargoların güvenliğini sağlamak için tüm farklı seçenekler arasında, en çok pozitif oturan bir güvenlik kaplaması önerilir. Bununla birlikte, kargolar, açıkça tanımlanmış sabitleme noktaları olmayan farklı bileşenlerden oluştuğunda, gergi şeritlerinin kullanılması neredeyse imkansızdır. Bu gibi durumlarda, pozitif uyumu yeniden sağlayan dokuma ağlar kullanılır.

 

Bağımsız Bileşenlerin Ağır Yükleri için Dokuma Ağları

Dokuma ağı, tek tek bileşenlerin ağır yüklerini sabitlemeye yarayan özel bir kargo ağı ve kayış kayışlarıdır. Farklı kargolar için kullanılabilen ve hızlı bir şekilde kurulabilen, pratik ve esnek bir kargo sabitleme yöntemini temsil eder. 

Kargo ağları, uygun gergi kayışları ile bir takım olarak sunulmaktadır. Bu kargo sabitleme ağları hem pozitif geçme (çapraz ve çapraz bağlama kayışları) hem de zorlama (üstten bağlama) olarak kullanılabilir. Ek olarak, yönergelere uygun olarak kalıcı bir kimlik işareti taşırlar.

 

Kamyonlar ve Diğer Araçlar için Özel Olarak Tasarlanmış Kargo Güvenliği

Malları taşırken, kargoyu ağır yük aracında sabitlemek için bir ağa ihtiyaç vardır. Kamyonlar için olan bu kargo ağının amacı, örneğin paletlerin yerinden kaymasını ve malların hasar görmesini önlemektir. Bununla birlikte, kargoyu güvence altına almak sadece kamyonlar için değil, genel olarak malların taşınması için de önemli bir konudur - bu nedenle kargo ağlarımız, binek otomobiller, kapalı kasa vagonlar ve her boyuttaki kamyonlar gibi farklı araç türlerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır .

Teknik olarak, ağlar için kullanılan malzeme yüksek mukavemetli, son derece dayanıklı polyesterdir . Kafes boyutları kargo mallarına göre ayarlanır ve 150 mm veya 300 mm ölçülerindedir. Gereksinimlere bağlı olarak ağlar, ilgili gergi kayışları ile bunları kargo ağlarına sabitlemek için dört halka (örneğin binek otomobiller için kargo ağları) ila sekiz halka (12 tonluk kamyonlar için) ile donatılmıştır. Bu nedenle kargo ağlarımız sadece ağır yük taşıtlarına değil, aynı zamanda taşıyıcılara ve sprinterlere de uygundur. Çok küçük parçaları örtmek için, kargo ağı ek olarak sıkı örgülü bir kaplama ağı ile iç içe örülür. Bu geniş olası kullanım yelpazesi nedeniyle, ağlarımız hem tarımsal hem de endüstriyel yükleri korumak için uygundur.

 

Gergi Kayışları ve Aksesuarları

Kargo emniyet hükümlerine uygun olarak, gergi kayışları 25 mm, 35 mm ve 50 mm temel genişliklerde mevcuttur ve hasarlı kayışlar için uygun yedek parçalar satın almanızı sağlar. Bir bağlama kayışının değiştirilmesi gereken noktaya tam olarak ne zaman ulaştığı ile ilgili bilgileri Lojistik ve İmha Birliği'nin (BGL) talimat sayfasında bulabilirsiniz.

Kullanarak aracılığıyla örneğin - Sen yük emniyet tedbirlerinin etkinliğini artırmak ek malzeme bulabilirsiniz kenarı korumalarını veya kaymayan paspaslar - bizim de “Aksesuar” bölümünde . Kaymaz bir paspasın kullanılması bu nedenle maksimum yükleme ağırlığını önemli ölçüde artırır. Maksimum yükleme ağırlığını gösteren kapsamlı tablolar, münferit araç tipleri ve ağlarının alt tarafında bulunabilir.

 

 

Yüksek Tonajlara dayanabilen özel ölçülü üretim yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizi arayınız.


Güvenlik ağı, dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Ürünümüz, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı, yüksek mukavemetli ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.
Ürünümüz elbette % 100 toksik madde barındırmaz. Ağız, gözler, cilde temas halinde tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur. 
Ürünlerimiz pencere, balkon, galeri boşluğu, merdiven, havuz, kuş önleme, enkaz önleme gibi yüzlerce çeşitli alanın emniyetinde kullanılmaktadır.
Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede uzun ömürlü ve garantilidir.

 • Proje Adı: KARGO EMNİYET SİSTEMLERİ
 • Proje Yeri: YEŞİLKÖY
 • Proje Tarihi: 0
 • Kategoriler:
 • Etiketler: kargo filesi,
 • Paylaş:

Benzer Projeler

Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.