File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Projelerimiz

MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ

Açıklama

Merdiven Boşluğu Güvenlik Ağları

Merdiven Filesi olarak bilinen ağlar, tüm merdivenlere tasarlanarak montaj hizmetini sağlamaktayız.

 

Merdiven Emniyet Ağları - Merdiven Filesi

Bir ile merdiven güvenlik ağı , örneğin -, tüm olasılıklar için donatılmıştır çocuk yuvaları veya çocuk evlerinde . Küçük çocuklar çoğu zaman yükseklik ve tehlikeleri yeterince tahmin edemezler, böylece korkuluklara sallanırken, sürünürken ve tırmanırken, sahanlıklardan / galerilerden veya merdiven rayı desteklerinden düşmeleri hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Bu aynı zamanda yaşlıların düşme riskinin daha yüksek olduğu huzurevleri için de geçerlidir . Bakıcılar yüzde yüz sürekli denetim sağlayamadıkları için, merdiven ağları bir çözüm sunduğu için doğrudan merdiven raylarına monte edilebilen ağlar. Bu, merdiven korkulukları arasındaki boşlukların 20 cm'den büyük olduğu yerlerde tavsiye edilir, böylece çocuklar teorik olarak bunlardan "kayabilir".

Merdiven güvenlik ağları, büyük, geniş merdivenlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düşme nedeniyle yaralanma riskini en aza indirmek için merdiven boşluğuna çeşitli seviyelerde monte edilirler.

Ayrıca, merdivenlerde düşmeye karşı koruma sağlayan ağlar, teknik nesneler için çok önemlidir. Bu göz ardı edilebilecek bir nokta, ancak günümüzde çoğu insan her gün son derece pahalı elektronik aletler taşıyor. Çoğu merdiven, en azından bir akıllı telefon veya tabletin kayabileceği şekilde inşa edilmiştir . Daha yüksek bir kattan en alta düşmek, bu yüksek işlevli, hassas teknik cihazlardan birinin sonunu getirebilir. Ve bu bazen sandığınızdan veya istediğinizden çok daha hızlı gerçekleşebilir! Bir merdiven, merdiven filesi şeklinde düşmeye karşı korumaya sahip olduğunda bu tür hasarı önler ve sonunda yeni bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon vb. Satın almanın yüksek maliyetinden tasarruf etmenizi sağlayabilir. #seouyumlu fileistanbul.com

 

Proje Videosu

Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.