File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

ALEV GECİKTİRİCİ GÜVENLİK AĞLARI

Alev Geciktirici Güvenlik Ağı (Özel Üretim)

Bu ağın temel lifi zaten alev geciktirici olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece bu ağın alev geciktirici özelliklerini kaybetmeden açık havada da konuşlandırılabilir. Malzeme buna göre test edilmiştir ve DIN 4102 (sınıf B1, aleve dayanıklı malzemeler) gereksinimlerini karşılamaktadır.

Yangın Riski Alanlarda Kullanım için Alev Geciktirici Ağ Üretimi

Hava koşullarına dayanıklılık ve UV direnci gibi standart özelliklerine ek olarak, File İstanbul yüksek mukavemetli, düğümsüz polipropilenden alev geciktirici ağları, temel liflerine dokunan alev geciktiriciliğe sahiptir. Bu güvenlik ağları dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve yıllarca kullanımdan sonra bile özel özelliklerini kaybetmezler. Alev geciktirici ağlar, yüksek yangın riski olan binalarda veya bu binaların içinde veya genellikle yüksek yangın derecelerine sahip arazi ve alanlarda olduğu gibi yangın güvenliğine büyük önem verilen durumlarda kullanılır.

 

Tüm Standartları Karşılayan Alev Geciktirici Ağlar

Tekstil, yapı malzemeleri ve plastiklerin yangın davranışını yöneten standart olan, alev geciktirici özelliklerinden dolayı bu güvenlik ağlarını Grup B1'de aleve dayanıklı olarak sınıflandırır. Alev geciktirici ağ bu nedenle kendi kendine sönen olarak kategorize edilir. Özel güvenlik ağları, ağın kullanım amacına bağlı olarak farklı malzeme kalınlıklarında ve ağ boyutlarında mevcuttur. Ağlar, bireysel spesifikasyonlarınıza göre ölçmek için yapılır.

 

Güvenlik ağı, dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Bu, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.

Malzeme elbette% 100 toksik değildir ve mukus zarlarıyla (ağız, gözler) temas da tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.