File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

AVLU BARİYER AĞLARI

Avlu Bariyer Ağları

Belli bir yaştan itibaren çocuklar, oynarken sadece daireden daha fazlasını şakacı bir şekilde keşfetmek isterler. Yakın çevrelerini keşfetmeyi severler ve örneğin komşularının çocuklarıyla buluşmak ve oynamak için avluya veya ana girişe girmeyi severler . Küçük çocuklar söz konusu olduğunda, kapatılabilir bir kapısı olmayan açık bir avlu girişi önemli bir risk oluşturabilir. Örneğin, çocuklar top oynuyorlarsa ve girişe doğru bir atış topu doğrudan yola gönderirse, oyunda kendini kaptırmış bir çocuk sadece topu trafiğe doğru takip edebilir.

Girişte Güvenlik Ağı ile Avludaki İnsanları Koruyun

Güvenlik ağı ile avlu girişinizdeki güvenlik boşluğunu kolayca kapatabilirsiniz . Bu, dış dünya ile güvenli sınırın nerede koşması gerektiğine ve çocukların engelsiz ve korumalı olarak oynamasına izin verileceği yere karar vermenize olanak tanır. Güvenlik ağını girişe esnek bir şekilde takmanız yeterlidir ve artık arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz.

Çocuk Oynamak İçin Ana Girişte Güvenlik Ağı

Çocuklar biraz daha büyük olduklarında ve arka avluda kendi güvenliklerini halihazırda sağladıklarında, genellikle bir ağ gerekli değildir. Bununla birlikte, kardeşler genellikle birlikte oynarlar ve burada yaş farkı çocukların potansiyel tehlikeleri algılamasında büyük rol oynar. Küçük çocuklar oynarken çevrelerini çabucak unutabilirler. Ve büyük kardeş aynı anda hem kendilerine hem de başkalarına bakamaz. Burada, girişteki bir güvenlik ağı, çocuklarınızı yoldan ve tehlikeden uzak tutmanın basit ve iyi hedeflenmiş bir yoludur.

Kesinlikle Uyarlanmış Güvenlik Ağı

Avlu girişi için güvenlik ağı PVC kaplı polyester kumaştan yapılmıştır ve hava şartlarına dayanıklıdır. File İstanbul Bu güvenlik ağı metre ile mevcuttur ve avlu girişinizin boyutlarına tam olarak uyacak şekilde sipariş edilebilir. Ağınızı, basit ve hızlı bir şekilde bağlamanıza olanak tanıyan, hızlı açılan kayış tutturucularla teslim ediyoruz. fileistanbul.com

 

#seouyumlu

 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.