File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

BADMİNTON FİLESİ

Uzun Kesintiler Olmadan Badminton Eğitimi

Rüzgara dayanamayan hafif raketle sayesinde badminton sadece spor salonlarında oynanır. Voleybol veya tenis top ağlarının aksine, badminton ağları çok daha küçük ağlara sahiptir, çünkü raketle başı 3 cm'den daha azdır. File İstanbul bu nedenle, yeterli stabilite ve esneklik için 20 mm ağ boyutuna ve 7 mm kalınlığa sahip bir bordüre sahip badminton için top ağları sunar.

Profesyonel bir maçta, bir badminton yakalama ağı, koruma ağından daha çok bir durdurma işlevi gördüğü için nadiren ihtiyaç duyulur. Öte yandan, antrenmanda - özellikle uzun ağda - bireysel kortlardaki oyunları kesintiye uğratmak ve bir sınır oluşturmak zorunda kalmamak için kullanmak mantıklıdır. Top durdurma ağı karabina kancalarına, çelik tellere ve yüksüklere takılabilir (burada birçok ilham verici fikir bulacaksınız). 1.8 mm'de badminton filesinin malzeme kalınlığı nispeten düşüktür. Ancak, raketle sadece yaklaşık 5 g ağırlığında olduğu göz önüne alındığında, bu ağırlık ve taşıma açısından bir avantaj sağlar.

 

Bireysel Olarak Üretilen Bir Ürün

Badminton için raketle file siyah ve beyaz renklerde mevcuttur ve test edilmiş kalitede teslim edilir. Polipropilen filament iplik kesinlikle şekil açısından kararlıdır ve UV'ye karşı dayanıklıdır. Her spor salonu, çevre ağlarını kurmak için benzersiz koşullar sunduğundan, gerekli ağ boyutlarını ölçmeniz gerekir. Daha sonra, size özel badminton yakalama ağınızı üretebilmemiz için konfigüratöre uzunluk ve genişlik ölçümlerini belirtin.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.