File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

BALKON GÜVENLİK AĞLARI

Burada balkon ve teraslarda insanları korumak için ağlar bulabilirsiniz;

Çelik ve Polyamid balkon file emniyeti olmak üzere iki sınıfta hizmet verdiğimiz emniyet sistemleri son derece can güvenliği sağlamaktadır.

File İstanbul Can güvenliği için çıktığı yolculuğunda tüm riskli alanları güvenli hale getiriyor. Çelik Çocuk Balkon Alanı Güvenlik Sistemleri ile yüksek kaliteli ürün ile hizmet veriyor. Winstop pencere güvenlik sistemleri patent koruması altında olup, 260 kg. yüksek basınca dayanımı İstanbul Teknik Üniversitesi labaratuarlarında test edilerek onaylanmıştır. #winblock #seouyumlu fileistanbul.com

Balkonları İnsanlar İçin Güvenli Hale Getirme (Balkon Filesi)

Evinde küçük çocuğu olan herkes, balkondaki çocuklar için yeterli güvenlik ve aşırı güvenlik arasında bir denge kurmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Bir yandan, küçüklerin şakacı dürtülerini özgürce yönetebilmelerini ve korkudan etkilenmeden gelişebilmelerini istersiniz - öte yandan, tanınması ve önlenmesi gereken bazı tehlikeler vardır. Tahmin edebileceğiniz gibi, çocuklar sıcak bir sobanın yanında veya balkonda oynarken özellikle tehlikeli olabilir ve bir kaza çok hızlı gerçekleşebilir. Bu nedenle balkon korumasına biraz düşünmek çok önemlidir .

Küçük Çocukları Korumak İçin Balkonda Ağ

Burada iki seçenek var: Bir yandan çocukları her zaman izlemeye çalışabilir ve tehlike durumunda müdahale edebilirsiniz. Ancak, yalnızca küçük bir dikkatsizlik anı alır ve bir çocuk zaten tehlikededir. Konsantrasyonun bazen dalgalanması doğaldır ve ardından hızla bir kaza meydana gelebilir. Bu aynı zamanda, genellikle çocukların günlük rutinlerini organize etmeye yetecek kadar parası olan ebeveynler için stresi artırır. Tüm ilgililer için ikinci ve çok daha kaygısız bir seçenek olan File İstanbul, çocukları gerçekten fark etmeden ve oyunlarını engellemeden güvende tutan balkon koruması sunar: balkonunuz için bir ağ. Bu çözüm, iki tarafın da enerji israfı veya tahrişi olmaksızın çocuklar ve ebeveynler için güvenli bir ortam yarattığı için çok hoş.

Balkon Güvenlik Ağları: Yüksek Performanslı ve Doğal

Balkon filesi , farklı kalınlıklarda ve balkonunuz için tam olarak doğru boyutta mevcuttur. Bu, yaz aylarında balkonda dolaşırken çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar ve başka şeylere odaklanmanıza olanak tanır. Balkon ağları, çocukların elleri ile endişe duymadan güvenle dokunabilecekleri toksik olmayan polipropilenden yapılmıştır. Her şeyden önce kendi çocuklarınızla ilgili olduğu gibi, güvenlik açısından çeşitli düzeylerde kapsanmak iyi bir duygu. Ek olarak, polipropilen, sadece birkaç ağ ile büyük ivme ve kuvvetin şokunu zaten emebilen bir malzemedir. Bu, daha küçük uzunluklarda bile yüksek malzeme yoğunluğunu ve dolayısıyla mükemmel bir güvenlik performansını garanti eden yüksek performanslı bir ağdır.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.