File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

BASKETBOL POTASI

File İstanbul markasının sunduğu yüksek ürün kalitesiyle basketbol potanızı uzun ömürlü olarak garantili kullanımınıza sunuyor. 

 

Kendi özel ölçülü basketbol pota filesi dilediğiniz renklerden birini seçin. Ağın yaklaşık olarak ölçülen bir sınırı vardır. 7 mm kalınlığında (örnek resme bakın). Kenarlık ağına ek bir ip dikilir/bağlanır. Bordür, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda sabit, gerilime dayanıklı ankraj noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılır.

 

Güvenlik ağı, dokunmuş, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Bu, yırtılmaya karşı son derece dayanıklı ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az kararlı olmayan düğümsüz dokuma sayesinde ağ, şeklini mükemmel bir şekilde korur.

Malzeme elbette %100 toksik değildir ve mukus zarlarıyla (ağız, gözler) teması da tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde güvenlik ağlarımız hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanıma uygundur.

Memnuniyetiniz ve güvenliğiniz bizim için çok önemlidir. Düzenli kalite denetimleri, ürünlerimizin yüksek standardını garanti eder. Ağlarımız ve kumaşlarımız, en titiz standartları karşılamak üzere tasarlanmıştır ve olağanüstü dayanıklılıklarıyla karakterize edilir.

Özel amacınız için hangi ağ kalınlığının doğru olduğundan emin değil misiniz veya farklı bir sorunuz mu var? Uzun yıllara dayanan tecrübemize güvenin ve bizi arayın.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.