File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

BUZ HOKEYİ ÇEVRE KORUMA FİLESİ

Buz Hokeyi Durdurma Fileleri

Buz hokeyi en tehlikeli sporlardan biri olarak kabul edilir. Sadece sert oyun tarzından dolayı değil, aynı zamanda diskten dolayı. Çok az seyircinin fark ettiği şey, oval oyun sınırlarının genellikle yeterli olmadığı ve burada %100 koruma sağlamak için ek top durdurma ağlarının kurulması gerektiğidir.

Buz Hokeyi Ağları Hayatı ve Uzuvları Korur

160 gr'lık disk, hayati tehlike arz eden bir füze haline gelebilir ve sadece oyuncuları değil aynı zamanda seyircileri de riske atabilir. 2002 yılında Ulusal Hokey Ligi'nde ölümcül bir kaza meydana geldiğinden beri, pleksiglas levhaya ek olarak bir koruma ağı zorunludur. Düğümsüz polyester filament iplik ağları böylece sert vuruşlu toplara karşı mükemmel durma koruması sağlar.

Normalde, savunma ve hücum bölgelerindeki ek koruma ve durdurma ağı yakl. 4 m yüksekliğindeki pleksiglas paneller, izleyicilerin yanlış hedeflenen çekimlerden olabildiğince iyi korunmasını sağlar. Buz hokeyi için top ağımız oyun sahası renginde üretildiğinden, profesyoneller için bile optimum görüş sağlar ve oyuncuların küçük diski izlemesini sağlar. Ağ, sabit bir direk hattına veya sırayla tavana bağlanan çelik tel halatlara bağlanır.

 

Her Buz Hokeyi Sahası İçin Özel Olarak Üretilen Bir Ağ

File İstanbul, buz hokeyi topu filesini 3 ve 4 mm malzeme kalınlıklarında sunar. Burada kural geçerlidir: iplik ne kadar kalın olursa, enerji emilimi o kadar iyi olur. 35 mm'lik ağ boyutu ile birlikte, bu hava koşullarına dayanıklı ve kesinlikle yırtılmaz güvenlik ağları, yüksek enerji emme kapasitesi sayesinde her türlü diske dayanabilir. Buz hokeyi için top ağlarımız test edilmiş kalitededir ve her boyutta ve santimetreye kadar hassas bir şekilde sipariş edilebilir. Ölçüler ve ısmarlama ürünlerle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.