File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

ÇİM KORUMA AĞI

Çim Koruma Filesi, Ağı, Örtüsü

Çoğu zaman kişinin kendi bahçesine büyük bir sevgi ve daha fazla çalışma yatırılır. Her şeyden önce, çim bazen sıcağa veya aşırı soğuğa tahmin edildiğinden çok daha duyarlıdır. Zararlılar veya diğer hayvanlar da çime zarar verebilir. Bazen hasar özellikle ciddi değildir, ancak hoş görünmez.

Çim Koruma Ağları

Örneğin, köstebekler bahçenin altını kazarlarsa ve orada bulunduklarına dair işaretler olarak arada bir çimde bir boşluk ve bir toprak yığını bırakırlarsa, bu çimlerin görünümünü bozar. Köstebekler korunan bir tür olduğu için saldırıya uğramaz veya öldürülemezler. Ancak, bu küçük siyah yaratıkları birinin bahçesinden uzak tutmak güzel olurdu. Çim koruma kumaşı bu amaca basit ve etkili bir şekilde ulaşır. Çim koruma kumaşı serildiğinde, köstebek artık çimin içinden yüzeye çıkamaz ve başka bir yol arar - bahçenizin dışında.

Çim koruma örtüsü hızlı bir şekilde kurulabilir ve üzerinde yürümek güzel hissettirir. Yeşil olduğu için çimle mükemmel uyum sağlar. Şerit dokuma polietilen kumaştan yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklıdır. File İstanbul size 2,50 x 25,00 m ölçülerinde çim koruma kumaşı sunar. Diğer boyutlar ve daha fazla soru için lütfen istediğiniz zaman iletişime geçin. Seçiminiz konusunda size memnuniyetle tavsiyelerde bulunuruz.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.