File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

DEPO/RAF GÜVENLİK AĞLARI

Depo Raf Filesi,

Palet rafı güvenlik ağı endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Bu endüstriyel ağ, yüksek raflı depolama tesislerinde yeterli bir güvenlik standardı sağlamak için konuşlandırılmıştır. İki amaca hizmet eder: Depolanan malları korumak ve düşebilecek malları kaldırırken personeli korumak.

Palet Rafı Güvenlik Ağları, Yüksek Bir Güvenlik Standardı Garanti Ediyor

Model bir depo güvenlik sisteminde raflar ve depo cihazları düzenli olarak denetlenir ve personel eğitilir. Bununla birlikte, hayati önem taşıyan güvenlik ağları sıklıkla unutulmaktadır. Herhangi bir zamanda olabileceği gibi bir insan hatası meydana geldiğinde, malları hasardan korurlar ve aşırı bir durumda insan hayatını kurtarabilirler.

Çoğu depolama alanında palet rafları kullanılır. Kural olarak, paletleri tutmak için tam doğru boyutta olacak şekilde tasarlanmıştır. File İstanbul, farklı yüksekliklerde bir, iki veya üç raf yuvasına uyacak şekilde standart boyutlarda palet rafı güvenlik ağları sunar. Ürünleri standart palet rafları yerine ayrı ayrı depoluyorsanız, deneyimli File İstanbul ekibi sizin için özel yapım palet rafı güvenlik ağları üretecektir . Bu, normal rafları korumak için güvenlik ağını kullanmayı planlıyorsanız da aynı şekilde geçerlidir.

Depolama rafı ağlarının malzeme kalınlığı, korunması gereken depo mallarının türüne göre uyarlanır. İdeal olarak, olağanüstü ağır malları 5 mm kalınlığında ağ ile ve 3 mm kalınlığında ağ ile daha hafif malları korumak en iyisidir. 45 mm'lik bir ağ boyutu, ilgili güvenlik standardını karşılar. File İstanbul ağ malzemesi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı polipropilendir.

Palet Raf Güvenlik Ağlarını Etkili Kılan Aksesuarlar

Güvenlik ağları, doğru şekilde kurulmadıkları sürece tam etkinliklerini gösteremezler. Diğer öğelerin yanı sıra bunlar arasında çıtçıtlı kancalar, gerdirmeler, çapraz halatlar ve güvenlik durdurucular bulunur. #seouyumlu


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.