File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

DRON UÇUŞ ALANI

DRON UÇUŞ ALANI EMNİYET AĞLARI

Drone'lar, İHA'lar, Model Hava Meydanları ve Uçuş Alanları için Güvenlik Ağları

Giderek artan bir şekilde, model havaalanları için önemli bir gereklilik, uçuş alanının uygun koruyucu ekipman kullanılarak emniyete alınması gerektiğidir. Güvenlik ağlarımız, sabit çitlere düşük maliyetli bir alternatiftir. Büyük ağ boyutu, izleyicilere gerekli korumanın yanı sıra iyi bir görüşü garanti eder. Malzemenin esnekliği ve deformasyon yoluyla kuvvet aktarımı nedeniyle, bir çarpışma durumunda modeller sert bir çit yerine yumuşak bir bariyere çarpar. Bu, bir modelin çarpışmadan hasarsız veya sadece hafif hasarla kurtulma şansını önemli ölçüde artırır.

 

Ağlar, spor sahalarındaki top yakalama kurulumlarına benzer şekilde bağlanır. Ağlar, örneğin, destek direkleri arasına gerilmiş çelik halatlara basitçe geçirilir veya ayrıca küçük karabina kancaları veya benzerleri gibi yardımcılar kullanılarak bunlara sabitlenebilir. Rüzgara maruz kalan küçük alan nedeniyle statik hesaplamalara gerek yoktur. #Fileİstanbul #GüvenlikAğları


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.