File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Düşme Güvenliği Ağları

Yüksük Kancalı Düşme Güvenlik Ağı 5.00 x 10.00 m

2,5 m aralıklarla ek bordür halatı ve çelik yüksüklerle Avrupa Standardı EN 1263-1 ve DGUV kuralı 101-011 ile uyumlu düşme güvenlik ağı

Düşme riskinin olduğu şantiyelerde düşme koruması yasal olarak zorunludur. Düşme güvenliği ağlarımız iş yerinde güvenliği sağlar. Ağın yakl. Çepeçevre 9 mm kalınlık (örnek resme bakın). Sınır örgüsüne ek bir ip dikilir / bağlanır. Kenarlık, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda stabil, gerilime dayanıklı sabitleme noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılır.

Ayrıca düşme emniyet ağı, 12 mm kalınlığında polisteel halat (30 kN) ve tüm köşelerde ve yanlarda 2,5 m aralıklarla çelik yüksüklerle donatılmıştır.

 

Güvenlik ağı, yüksek derecede yırtılmaya karşı dayanıklı ve stabil bir sentetik elyaf olan dokuma, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Düğümlü bir bağlantıdan daha az sabit olmayan düğümsüz örgü sayesinde ağ şeklini mükemmel bir şekilde korur.

Malzeme elbette% 100 toksik değildir ve mukus zarlarıyla (ağız, gözler) temas da tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde, güvenlik ağlarımız hem açık hem de kapalı kullanım için uygundur. #SEOUYUMLU


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.