File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Enkaz Ağları

Enkaz Ağları

İnşaatçılar, sadece iskele kurucularının iyiliği için değil, şantiyelerindeki iskelelere toz koruma ağları kurmalıdır. Özellikle yoldan geçenler, toz ağlarının kullanımıyla da korunur: bir yandan, inşaat şantiyelerinde zorunlu olan korkuluk ağlarından kayabilecek küçük düşen nesnelerden, diğer yandan da yolculardan kaynaklanan tehlikeyi en aza indirgemek için. inşaat tozu emisyonu.

Toz Emisyonlarının Muhafaza Edilmesi Genellikle Zorunludur

Örneğin İstanbul'da, "Şantiyelerde Toz Emisyonlarının Önlenmesi ve Azaltılması" yönergesi "zararlı çevresel etkilerden korunma" gerektirir. Diğer bir gereklilik ise: “tehlikeleri, ciddi engelleri ve ciddi rahatsızlıkları önlemek için ihtiyati tedbirler”. Bu nedenle, korkuluk ağları ve çöp ağlarının bir kombinasyonunun kurulması her durumda mantıklıdır. Yıkım veya diğer işlerden kaynaklanan ağır toz emisyonları, toz koruma ağları ile kontrol altına alınabilir. Monofilaman raşel kumaşı veya polietilen kumaşı sayesinde, bazen tehlikeli toz emisyonlarını en aza indirgemek için optimum malzeme yoğunluğuna sahiptirler. Aynı zamanda, geçirgen olmayan brandaların altında oluşan ısıyı önleyecek kadar hava geçirgendirler. 

Farklı Özelliklere Sahip İskele Levhaları

File İstanbul yüksek kaliteli ağları çeşitli tasarımlarda mevcuttur. En pratik olduğunu düşündüğünüz kalınlığa veya kumaşın alev geciktirici ve UV stabilize edici özelliklere sahip olup olmamasına bağlı olarak - doğru ağı burada bulacaksınız. Tüm modellerimizin kurulumu kolaydır. Ekibimiz her zaman size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyar.

 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.