File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

EROZYON ÖNLEME AĞLARI

Kaya Düşmesine Karşı Eğim Stabilizasyon Ağı

Taşlar yamaçtan gevşerse ağırlıklarından dolayı sürekli hız kazanırlar . Yuvarlanmaya başladıklarında, çakıl boyutundaki taşlar bile ciddi hasara neden olabilir. Örneğin, küçük taşlar bir arabanın ön camına yüksek hızda çarparsa, her an kırılabileceğinden tüm ön camın değiştirilmesi gerekebilir. Daha büyük taşlarla, sonuç yaşamı tehdit edici bile olabilir - özellikle şiddetli yağışlardan sonra zemin çamurluysa, bu nedenle büyük kayalar dinlenme yerlerinden koparsa.

Bir erozyon önleme ağı ile kendinizi ve başkalarını gereksiz bir felakete karşı koruyun . Ek olarak, mülkünüze gelebilecek olası zararları da önlemeye değer. Örneğin çatıdaki pencereler veya güneş kollektörleri de yamaçtan düşen bir kayanın şiddetli etkisine maruz kalır. Bir ağ, cam, metal ve son teknoloji güneş kollektörlerini değiştirmek zorunda kalmaya kıyasla sadece küçük bir yatırımdır. Bu nedenle, güvenliğinizi rüzgarın ve havanın insafına bırakmaktansa, önceden kendinizi korumak daha iyidir.

 

Ölçüye Göre Ağ

Her eğim ve her set farklı şekilde yerleştirildiğinden ve benzersiz bir ana hatlara sahip olduğundan, özel yapım bir set güvenlik ağı sipariş etmeye değer . Korunacak yamaçta kaç tane taş olduğuna bağlı olarak, ağınız için farklı malzeme kalınlarına göre seçim yapabilirsiniz. Şev stabilizasyon ağları için kullanılan düğümsüz, yüksek mukavemetli polipropilen hava koşullarına dayanıklıdır ve yıllar sonra bile şevleri kusursuz bir şekilde korumaya devam edebilir.

Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz var mı? Sizin için doğru olan bir eğim stabilizasyon ağını nasıl seçeceğinizden emin değil misiniz? Size özel güvenlik ağınızı seçmenize yardımcı olacağız.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.