File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

FUTBOL KALE FİLESİ

 

Kendi özel ölçüye göre hedef ağınızı yapılandırın. Yukarıdaki renklerden birini seçin ve istediğiniz uzunluk, genişlik, üst derinlik ve alt derinliği uygun alanlara girin. Ağın yüzey alanı, ağırlığı ve fiyatı daha sonra otomatik olarak hesaplanacak ve gösterilecektir. Üst derinlik, alt derinlikten farklı olabilir. 0 cm'ye kadar incelme bile mümkündür.

Kale çerçevesi üzerindeki montaj noktaları, kale ağı boyutu için belirleyicidir. Örneğin, ağ alüminyum bir kaleye ağ tutucularla bağlanacaksa, ağ tutucudan ağ tutucuya ölçülmelidir. Öte yandan, ağ sicim, cırt cırt veya kablo bağı ile basit bir çerçeveye bağlanacaksa, net çerçeve boyutları ölçülmelidir.

Ağ, eşleşen bir renk sabitleme kablosuyla teslim edilecektir. Kordon, temiz şekilli bir kenar oluşturmak için iki üst uzantı arasında gerilebilir. 

 

Ağın yaklaşık olarak ölçülen bir sınırı vardır. 7 mm kalınlığında (örnek resme bakın). Kenarlık ağına ek bir ip dikilir/bağlanır. Bordür, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda sabit, gerilime dayanıklı ankraj noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılır.

Güvenlik ağı, dokunmuş, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Bu, yırtılmaya karşı son derece dayanıklı ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az kararlı olmayan düğümsüz dokuma sayesinde ağ, şeklini mükemmel bir şekilde korur.

Malzeme elbette %100 toksik değildir ve mukus zarlarıyla (ağız, gözler) teması da tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde güvenlik ağlarımız hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanıma uygundur.

Futbol Kalesi Ölçüleri

Futbol kalesi ölçüleri için belirlenen standart, iki direk arasında  yani futbol kalesi genişliği 7.32 metre, yükseklik olarak da 2.44 metredir. Böylelikle futbol kalesi kaç metre sorusunun yanıtını vermiş olduk. Gerçek futbol kalesi ölçüleri standart futbol kalesi ölçüleri anlamına gelir. Profesyonel futbol sahalarında gerçek futbol kalesi ölçüleri kullanılır. Bununla birlikte, direklerin hepsinin boyunun eşit olması gerekmektedir. Kalınlıkları ise 12 santimetrenin üzerinde olmamalıdır. Futbol kaleleri için belirlenen bu standartlar, dünyanın her yerinde uygulanmaktadır. Müsabakanın keyifli bir şekilde geçebilmesi için olduğu kadar, aynı zamanda antrenmanlarda da sorunsuz bir hazırlığın yapılması açısından, futbol kalelerinin standartlara uyması ve uygun malzemelerden üretilmesi çok önemlidir.

Futbol Kale Filesi

Futbol kale filesi futbolun en önemli ekipmanlarından biridir. Çünkü file olmayan bir kale düşünülemez. Futbol kale filesi gol olan topu kale sınırları içerisinde tutar ve topun uzağa kaçmasını engeller. Oldukça önemli bir ekipman olan kale filesi oyunun durmadan hızlı bir şekilde devam etmesini sağlar. Bu yüzden futbol kale filesinin dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Futbol kale filesi ölçüleri kale ölçülerine bağlı olarak değişmektedir. Kale ağları olarak da bilinen futbol filesi profesyonel nizami kaleler için üretilen boyutlarda kale ağları olduğu gibi farklı ölçülerde ve iplik çeşitlerinden de üretilmektedir. Örneğin 3 milimetrelik ip kalınlığı bir futbol kalesi için yeterli bir file kalınlığıdır. En sert şutlara karşı bile şekli ve özelliği bozulmadan direnç göstermektedir. Bu yüzden futbol kale filesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kale filesinin dayanıklı ve sağlam olmasıdır. fileistanbul #seouyumlu Kale Ağı, Kale Filesi


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.