File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

GEMİ KORKULUK AĞLARI

Gemi Korkuluk Ağları

Her tür gemiye monte edilen korkuluk ağları , yolcuların veya daha büyük nesnelerin yanlışlıkla denize düşmemesini sağlar. Bu özel gemi güvenlik ağları, ek güvenlik ekipmanı olarak teknelerin, yelkenli gemilerin veya yatların korkuluklarına veya siperlerine monte edilir.

Gemi korkuluk ağları hakkında önemli gerçekler

Dalgalar sertleştiğinde, güverte bazen şiddetli bir şekilde sallanabilir. Bu gibi durumlarda, korkuluk bir geminin mürettebatını ve yolcularını denize düşmekten korur. Güvenlik önlemlerini en üst düzeye çıkarmak için, zorlu bir yolculukta veya bir gemi yoğun bir şekilde seyir halindeyken çok yardımcı olan bir korkuluk ağının takılması da faydalı olacaktır. Korkuluk ağı, gemi yolcularının her türlü hava koşulunda kendilerini tamamen güvende hissetmelerini sağlar.

File İstanbul korkuluk filesi farklı model ve malzemelerde üretilebilir. En yaygın tür, düğümlü veya düğümsüz plastiklerdir. Uygulamaya bağlı olarak, korkuluk ve dolayısıyla korkuluk ağı da belirli bir genişliğe sahip olmalıdır: açık denizlerdeki gemiler, 90 cm yüksekliğinde bir korkuluk ile donatılmalıdır ve bir yolcu gemisinin korkuluğu 1.10 m yüksekliğindedir. #seouyumlu fileistanbul.com


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.