File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

GÖLET/HAVUZ GÜVENLİK FİLESİ

Gölet ağları iki kategoriye ayrılır: yaprak ağı işlevi gören havuz ağları ve insanları korumak için güvenlik ağları. Yeterli güvenliği garanti etmek için ikincisinin son derece sağlam olması gerekir.

Yaprak ağın aksine, güvenlik ağını yıl boyunca havuzda bırakmak mantıklıdır - ne yazık ki bir kazanın ne zaman meydana gelebileceğini önceden asla bilemezsiniz. Her mevsimin kendine özgü tehlikeleri vardır ve bu nedenle bir risk oluşturabilir. Kışın ince donmuş bir gölet, çocuklar için bir cazibe kaynağıdır - ancak kış formundaki su elementinden etkilenir, ince buzun üzerine adım atarlarsa, hızla bir kaza meydana gelebilir. Daha sonra, buz gibi suya girdikten sonra çocuk çok hızlı bir şekilde yaşamı tehdit eden hipotermiye yakalanabilir.

İlkbahar ve yaz aylarında gölette yaşayan canlılar ve su yüzeyinde yüzen çiçekler ve yapraklar meraklı bir çocuğu suya çok yaklaştıracak kadar çekicidir. Ve sonbaharda, suyu çocuklar için bu kadar çekici kılan, renkli yapraklar ve lastik çizme mevsimi. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, havuz güvenlik ağını yıl boyunca taktırmak çocuklarınız için tek güvenli çözümdür. Bu, hiçbir şeyin olmayacağını bilerek rahatlarken tüm bahçeyi ve gölet çevresindeki alanı rahatsız edilmeden keşfetmelerine olanak tanır. Havuz Güvenlik Filesi, #SeoUyumlu Fileİstanbul #Fileİstanbul #GüvenlikFilesi

Gölet Ağları Sizi Islanmadan Korur

Göleti geçen tehlikeli bir yol, bahçede oynayan torunlar vb. - İnsanları korumak için bir gölet ağı kurmanın birçok nedeni vardır. Uygun düşme korumasını sağlamak için File İstanbul, şantiyelerde kullanılan düşme güvenlik ağlarına benzer havuz örtme ağları sunar . Bunlar, yetişkinlerin, çocukların ve evcil hayvanların suya düşmesini önlemek için bahçe havuzlarının veya benzerlerinin sahipleri tarafından kurulur.

Ancak her şeyden önce, havuz ağları çocukları korumak için mükemmel bir yatırımdır - çünkü çocuklar, suya yaklaşmaya karşı sayısız kez uyarıldıklarında bile, oyunbaz olarak tehlikeleri görmezden gelebilirler. Ayrıca, çoğu çocuk okul çağına gelene kadar veya hatta daha sonra yüzemez. Çocuklarınızın veya torunlarınızın bahçe havuzunda güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız, bir havuz ağı en iyi ve en önemli çocuk koruma önlemidir .

Havuzlar için bu örtücü ağlar, tamamen yetişkin bir yetişkini yakalayacak kadar sağlamdır. Malzemenin uzatılabilirliği nedeniyle, ağın yük altında su yüzeyine ne kadar uzandığını hesaba katmak önemlidir - çünkü bir ağ tek başına yardımcı olmaz: yalnızca bir havuz ağının doğru şekilde yerleştirilmesi önleyebilir daha ciddi kazalar.

Sağlam Malzeme ve İyi Düşünülmüş Ölçümler

Koruma insanlara havuz ağları bir olması 5 milimetre malzeme kalınlığı ve 45 ila 100 mm meş boyutuna . Gölet ağı, etrafını saran güçlendirilmiş bir bordür ile donatılmıştır ve teslimata ayrıca ek bir bordür ipi dahildir . Bu sadece ağın sabitlenmesini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda acil bir durumda son derece ağır bir gerilime maruz kalan ağın kenarını da güçlendirir.

Yüksek performanslı ağ , düğümsüz , yüksek mukavemetli, dayanıklı polipropilen kumaştan yapılmıştır . UV ışınları veya su nedeniyle çürümeden uzun yıllar havuzda kalabilir.

İlginç ve kesinlikle faydalı bir seçenek, bir güvenlik ağı ile bir yaprak ağını tek bir ağda birleştirmektir. Güvenlik ağının yeterince küçük ağları varsa, o zaman hem yapraklar hem de insanlar suya hiç dokunmadan havuz yüzeyinin üzerindeki ağa şaşmadan yakalanacaktır. Hiçbir güvenlik ağı daha verimli değildir!

 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.