File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

HASAT AĞI

Hasat Ağları

Hasat ağı , hasada yardımcı olmak için ekipman olarak veya çimi korumak için bir ağ olarak kullanılabilir. Öncelikle düşen meyveleri uygun şekilde hasat etmek için kullanılır. Bunu yapmak için, ağ meyve bahçelerinde zeminin hemen üzerine gerilir ve daha sonra meyve düştükten sonra kolayca sarılabilir.

İki Fonksiyonlu Hasat Ağı

Hasat işi, sırtı fiziksel olarak çok zorlayan ağır bir iştir. Hasat ağlarının kullanılması , meyveleri “tek seferde” toplamayı mümkün kılar, bu da zamandan ve işten tasarruf etmenizi sağlar. Tersine, aynı zamanda hasat edilemeyen ve çürüyen, çimleri karıştıran ve temizlenmesi zor olan meyvelerin de hasat ağına yakalanması ve aynı şekilde kolayca atılabilmesi anlamına gelir.

Bu nedenle ağ, çimi yabani meyve ağaçlarından gelen düşmelerden korumak için de kullanışlıdır ve kolayca atılmasını sağlar. Özellikleri nedeniyle, kullanılan polietilen hasat ağı için idealdir: sağlamdır, kumaşı hava geçirgendir ve hava koşullarına dayanıklıdır ve bu nedenle çürümez. Su ile kolayca durulanabilir ve iyi bakıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir. Bu nedenle hasat ağlarımız size birçok kolay hasat garantisi verir.

Hasat ağımız ceviz, zeytin, kiraz, erik vb. gibi sert kabuklu yemişler ve prinalı ve çekirdekli meyvelerin hasadı için uygundur. Hasat ağlarımız ile hasatta zahmetsizce toplayabilirsiniz!

Hızlı sipariş için www.fileistanbul.com.tr adresine gidiniz.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.