File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

HEDEFİMİZ

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Programımızda (File İstanbul hizmetlerini ücretsiz olarak sunduğumuz) 1.000'den fazla kâr amacı gütmeyen kuruluş var.

Her sipariş için bir ağaç diktiğimiz Bir hizmet, Bir Ağaç girişimimizle şu ana kadar 19 milyon ağaç dikmeyi taahhüt ettik.

Dünya'da iyilik için bir güç olmak adına kârımızın %1, ürünlerimizin %1, ekibimizin zamanının %1 ve öz kaynaklarımızın %1'lik kısmını taahhüt ettiğimiz %1 sözünün bir parçasıyız.

Sahip olduğumuz şirket değerlerimiz ile ekibimiz her gün "iyiliğe güç olmak", "iyi bir insan olmak" ve "başkalarına güç vermek" için çalışıyor.

Her iki aşama için de geçtiğimiz haftalarda büyük ilerleme kaydettiğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.     

File İstanbul, insanların içindeki emniyet ihtiyacını keşfetmelerini sağlama misyonumuza destek vermek isteyen dünyanın önde gelen bazı yatırımcıları sayesinde artık 7 milyon dolar değerinde bir şirket.

File İstanbul değerinin %30'unu dünyaya katkıda bulunmak adına iyilik için kullanmaya ayırıyoruz.   

İlk projemiz olan Afrika'nın güneyindeki dünyanın en fakir insanlarına doğrudan 1 milyon dolar yardım sağlayacağız.

Siz müşterilerimiz sayesinde ilerliyoruz ve bunun için size minnettarız. Yaptığınız katkılardan gurur duyuyoruz. Bunu siz olmadan başaramazdık.

Önümüzdeki yıllarda bu devasa hedefimizi yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

File İstanbul Ekibi 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.