File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

HEDEFİMİZ

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Programımızda (File İstanbul hizmetlerini ücretsiz olarak sunduğumuz) 1.000'den fazla kâr amacı gütmeyen kuruluş var.

Her sipariş için bir ağaç diktiğimiz Bir hizmet, Bir Ağaç girişimimizle şu ana kadar ülkemizde 40 milyon ağaç dikmeyi taahhüt ettik.

Dünya'da iyilik için bir güç olmak adına kârımızın %1, ürünlerimizin %1, ekibimizin zamanının %1 ve öz kaynaklarımızın %1'lik kısmını taahhüt ettiğimiz %1 sözünün bir parçasıyız.

Sahip olduğumuz şirket değerlerimiz ile ekibimiz her gün "iyiliğe güç olmak", "iyi bir birey olmak" ve "başkalarına güç vermek" için çalışıyor.     

File İstanbul, insanların içindeki emniyet ihtiyacını keşfetmelerini sağlama misyonumuza destek vermek isteyen dünyanın önde gelen bazı yatırımcıları sayesinde artık 7 milyon dolar değerinde bir şirket.

File İstanbul değerinin %30'unu dünyaya katkıda bulunmak adına iyilik için kullanmaya ayırıyoruz.   

İlk projemiz olan Afrika'nın güneyindeki dünyanın en fakir insanlarına doğrudan yardımlar sağlayacağız.

Türkiye'de bulunan tüm yetim yurtlarını kapsayacak yatırımları var gücümüzle hızlandıracağız.

Siz müşterilerimiz sayesinde ilerliyoruz ve bunun için size minnettarız.

Önümüzdeki yıllarda bu devasa ve kutsal hedefimizi yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyor olacağız.

 

File İstanbul Ekibi 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.