File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KAFES AĞLARI

Kafes Ağları

Büyük Kuşları ve Kümes Hayvanı Yetiştirme Bileşenlerini Örtmek İçin Koruma Ağları

Her tür uygulama için her türden ağ sunuyoruz! Bu alt kategoride, büyük kuş kafesi ve kümes hayvanı yetiştirme bileşiklerini kapsayan çok çeşitli güvenlik ağları bulacaksınız . Burada, çevrimiçi mağazamızdaki genel ürün yelpazesinde olduğu gibi, farklı ağ boyutları ve gerektiği gibi malzeme kalınlıkları arasından seçim yapabilirsiniz. Boyutu siz belirleyin - her ağ benzersiz, özel yapım bir makaledir!

 

Dış Mekan Kullanımı İçin Yüksek Kaliteli, Dayanıklı Ağlar

Ağlarımız için önemli bir uygulama alanı, kümes hayvanları koruma ağlarıdır. Çünkü - özellikle geceleri ve aynı zamanda gündüzleri - tavuklar , kazlar ve ördekler sürekli olarak yırtıcı kuşlar ve diğer hayvanlar tarafından yakalanma riski altındadır. Burada bir kümes hayvanı ağı kapsamlı koruma sağlayabilir. Kümes hayvanları dışarıda serbestçe hareket edebilir ve bu da onların sağlıklı kalmasında önemli bir rol oynar. Kümes hayvanı ağının kullanılması, dışarıda asla risk altında olmadıkları anlamına gelir, ancak kuşların potansiyel saldırganlar tarafından rahatsız edilmeden hareket edebilecekleri açıkça güvenli bir alan yaratır. Pek çok tilki şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacak!

Her şeyden önce, kümes hayvanı ağları tehlikeye nasıl tepki vereceğini henüz öğrenmemiş yavru kuşları korur. Bu nedenle, ördek yavrusu her zaman olması gerektiği kadar dikkatli değildir ve bir kuş hızla doğal bir avcının avına düşebilir. Ayrıca yavru kuşların tehlikeye hızla tepki vermeyi öğrenmeleri için zamana ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, kümes hayvanınızın üreme döneminde korunduğundan emin olmak istiyorsanız, kümes hayvanı ağı sizin için mükemmel bir seçenektir.

Ayrıca büyük kuş kafelerini bir güvenlik ağı ile en uygun şekilde donatabilirsiniz . Bir büyük kuş kafesi ağı birçok avantaj sunar: Belirli kuş türlerini yetiştirmek istiyorsanız, kuşların ayrı ayrı gelişmesine izin vermek için doğal olarak korumalı bir alan yaratmanız gerekir. Birincisi, bir büyük kuş kafesi ağıyla kuşlar için daha dinamik bir bariyer oluşturabilirsiniz. Bir esnek, sonuçta netkuşları metal ağın yapacağı kadar sarmaz. Kuşlar, kuş kafesi ağı boyunca tırmanabilir ve örneğin doğadaki dallarda olduğu gibi aynı dinamik dinamik direnci elde edebilir. Bu, çevreleri doğa üzerinde daha yakından modellendiği için kuşların daha büyük bir sağlık duygusuna sahip olmalarını sağlar. Burada, gerçek kafesin yanı sıra, kuş kafesi ağları ile ek bir dış alanı kapatabilir ve onu keşfedilecek bir alan olarak kuşlar için erişilebilir hale getirebilirsiniz. File İstanbul sınırsız kafes filesi üretimine sahiptir. Kuşlar, diğer canlıların saldırısına uğrama veya kaybolma riski olmadan daha fazla özgürlüğe sahip olur. Ağları kurabilir ve kuşlarınızın tam olarak nerede olduğunu bilebilirsiniz.

Ağlarımız son derece dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır: UV ışınlarına dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklıdır , ayrıca dış mekan kullanımı için de idealdir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.