File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KAYDIRAK GÜVENLİK AĞLARI

Su Kaydırağı Güvenlik Ağı

Su kaydırakları, açık hava yüzme havuzlarında ve “su dünyalarında” çocuklar için öne çıkan özelliklerdir. Tamamen kapalı kaydıraklarda farklı güvenlik koşulları (turnike / sinyal lambası sistemleri) geçerliyken, açık kızak durumunda diğer güvenlik önlemleri uygulanmalıdır. Böylece güvenlik ağları dikkatsiz su kaydırağı kullanıcılarının korunmasına yardımcı olur.

Aşağı Kaymadan Önce Kayma Koruması

Su kaydırakları çocuklar için çok eğlencelidir, ancak dikkatsizlik durumunda çok tehlikeli olabilir. Genellikle açık yüzme havuzlarına yerleştirilen açık kaydıraklar söz konusu olduğunda, kaydırağın kenarından kayan kişileri yakalamak ve onları ciddi bir düşüşten korumak için ek bir güvenlik ağı kurulması tavsiye edilir. Özellikle kayma ekipmanı olarak lastik tekerlekler veya lastik botlar kullanıldığında, iç lastikte olup bitenler üzerindeki kontrolü çabucak kaybedebilir. Ağ, sürgüyü tamamen çevreler ve bu nedenle, bir yan koruma ağı kadar düşme güvenliği ağı değildir.

Kaydırak güvenlik ağı, su üzerinde ve içinde uzun yıllar kullanım için gerekli tüm özelliklere sahiptir: ağ, tamamen su geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve UV'ye dayanıklı sentetik bir plastik olan polipropilenden yapılmıştır (bu nedenle küflenmeye karşı dayanıklıdır), ve bu nedenle uzun yıllar rüzgar ve hava koşullarına dayanabilir. 45 mm gözenekli 3 mm kalınlığındaki malzeme, yetişkin bir erkeği sorunsuz bir şekilde yakalayabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.