File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KEDİ EMNİYET FİLESİ

Kedi Güvenlik Ağları

Kedi güvenlik ağları , balkonları ve pencereleri kediler için veya kedilerden korumak için kullanışlı ve etkili bir çözüm sunar. Kedi ağları, bir bariyer işlevi görmelerine rağmen, göze çarpmayan tasarımları sayesinde yine de iyi bir şeffaflık sunma avantajına sahiptir.

 

Balkonlar ve Teraslar için Kedi Güvenlik Ağları

Kedinizin güvenliği özel bir endişe kaynağıdır. Balkonda kedi güvenlik ağının sağladığı koruma , tüylü arkadaşınızın dışarıda güvenle oynaması için önemlidir. Balkon için kedi güvenlik ağlarımız metrekare bazında düşük maliyetle mevcuttur. Bu çok yönlü kedi koruma önlemini evinizin veya dairenizin çeşitli yerlerine de yerleştirebilirsiniz. Balkonda kullanmanın yanı sıra kediniz için bir pencere filesi takabilir ya da evcil hayvanınızı yolun ve trafiğin tehlikelerinden korumak için teras filesi kurabilirsiniz.

Bir kedinin dokuz yaşamını çok fazla test etmekten kaçınmak için, kedi güvenlik ağları, evcil hayvanlarınızın serbest düşüşe karşı korunmasını ve dışarıda özgürce ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlayan önleyici bir önlemdir. Öte yandan, kedi ağları ayrıca bahçenizi veya çocuklarınızın kum havuzunu serbest dolaşan kedilerin dışkısıyla kirlenmekten koruyabilir.

Uzun Yıllar Sürecek Kalite

File İstanbul'un kedi güvenlik ağları, malzeme kalınlığı 1,5 mm ve ağ boyutu 30 mm olan hava koşullarına dayanıklı, UV ışınlarına dayanıklı polipropilen kumaşlardan yapılmıştır. Bu özellikler, ev kedileri ve sokak kedilerinin saldırılarına rağmen, ağın kırk yıl sonra bile dağılmamasını sağlar. Kedi ağı uzun yıllar dayanıklı kalır ve kediler için aşılmazdır – genç hayvanlarda ve daha küçük ırklarda bile. Diğer balkon filelerine göre avantajı, yüksek koruma montajının manzarayı bozmamasıdır. Gözünüzü ağlara odaklamazsanız, balkon ağını bile fark etmeyeceksiniz! Bu tabii ki sizin ve kedilerinizin pencere ağından manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Balkonlar veya Pencereler İçin: Ölçüye Göre Kedi Güvenlik Ağları

Her balkon, her teras ve her pencerenin boyutu farklı olduğu için, ağınızın hangi ölçülerde olması gerektiğini en iyi siz bilirsiniz. File İstanbul bu nedenle her kedi ağını müşterinin uzunluk ve genişlik gereksinimlerine göre bordürlü veya çerçevesiz olarak ayrı ayrı üretir. Kedi ağlarımız metre ile de mevcuttur.

 

 

File İstanbul Marka Güvencesi Adı Altında Evcil Dostlarımız için Pencere, Balkon, Bahçe, Havuz Gibi Onlarca Çeşitli Alanda Yüksek Emniyet Sağladık.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

*Kedi Filesi Tel İlaveli Polyester Yapıdadır.
*File Çevresi Silikon Çelik Halatla Güçlendirilir.
*Cilde Temas Halinde Zararsızdır. Toksik Madde Barındırmaz.
*UV Katkılıdır. (Gün Işınlarına ve Dış Hava Şartlarına Dayanıklıdır)
*80 KG. Basınca Dayanım Gösteririr ve Kemirmelere Karşı Dayanıklıdır.
*2 Yıl Garantilidir. (Temiz Kullanımda 10 Yıl Ömrü Vardır)
*Pencere İç Çeperine Sabitlebilir ve Tüm Ölçülerde Balkonlara ve Diğer Alanlara Tasarlanabilir.
*İsteğe Göre Açılır Kapanır, Sürgülü ve Kilitli Sistemlerde Yapılmaktadır.
*Göz Yormayan Koyu Yeşil Renk Tonuyla Estetik Bir Görünüme Sahiptir.
*File Aralıklarıyla Evcil Dostlarımızın Manzarasını Engellemiyoruz. Emniyetli Şekilde Pencere, Balkon gibi Alanlarda Dış Dünya'yı Gözlemleyebilecekler.

 KURULUM ÇEŞİTLERİ

*Balkon ve Çeşitli Alanlarda Gerekli Görüldüğü Yerlerde Alüminyum Profilden Çerçeve Yapılarak Emniyet Ağı Kurulmaktadır.
*Beton Yapısına Göre 10 cm Aralıklarla Piton Kancalar Yardımıyla Emniyet Ağı Kurulur.
*Pencere, Cam balkon gibi Alanlarda ise Özel Demir Parçaları (Beyaz, Kahverengi, Siyah Renk Seçenekleriyle) Monte Edilmektedir.

Kedi ağları, bir bariyer işlevi görmelerine rağmen, göze çarpmayan tasarımları sayesinde yine de iyi bir şeffaflık sunma avantajına sahiptir.


0555 847 23 67 Numaralı WhatsApp Hattımıza File Emniyet Sisteminin Yapılmasını İstediğiniz Pencere, Balkon ya da Diğer Alanlarınızın En ve Boy Ölçülerini ve Çevresini Gösterebileceğiniz Kısa Bir Video ya da Fotoğraflarını iletiniz. Kısa Sürede Müşteri Temsilcimiz Bilgi ve Fiyat Teklifi Paylaşacaktır.


info@fileistanbul.com
0850 550 00 34
 

 

#seouyumlu fileistanbul.com


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.