File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KONVEYÖR BANT EMNİYET AĞLARI

Konveyör Bant Emniyet Ağları

Konveyör bant emniyet ağları, konveyör bantlardaki malzemeleri ve malları korumak için kullanılır. Konveyör bandı güvenlik ağları, düşebilecek herhangi bir ürünü yakalamak için konveyör bantlarının veya montaj hatlarının altına ve yanlarına bu şekilde bağlanır. File İstanbul böylece sadece malzemeleri değil, konveyör bant üzerinde çalışan personeli de koruruyan bir file sağlar.

Alternatif Bir Konveyör Bant Emniyet Çözümü

Konveyör bantları, madencilik ve endüstride onlarca yıldır çevre dostu, güvenli ve etkili bir ulaşım aracı olmuştur. Yine de bir şeyler ters giderse ve mallar, özellikle kıvrımlarda fırlatılırsa veya konveyör bandı eğilirse düşerse, konveyör bandının altına ve yanına konveyör bandı güvenlik ağları takılabilir.

Sert metal ağlara kıyasla ağlar, nesnelerin yumuşak bir inişe sahip olması ve bu da hasarı en aza indirmesi avantajına sahiptir. Ağın kendine özgü esnekliği sayesinde, hiçbir şey belirli bir ağ gerilme mukavemetine kadar kırılmayacaktır. Modele bağlı olarak bu, 2,3 mm malzeme kalınlığında 800 N ile 5 mm kalınlıkta 3200 N arasında değişmektedir. İkinci maksimum gerilme mukavemeti ağırlıklı olarak ağır nesneler için uygundur. Tersine, küçük ve hafif ürünler, küçük bir ağ boyutu ile birlikte 2,3 mm kalınlığındaki model tarafından zaten yakalanmıştır.

 

Dayanıklı Plastik Ağı

Yüksek mukavemetli, düğümsüz polipropilen, güvenlik ağı (farklı renklerde mevcuttur) için en iyi malzeme olarak değerini kanıtlamıştır ve - UV'ye dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı özellikleri sayesinde - sadece fabrikalarda ve depolarda değil, aynı zamanda son derece iyi performans gösterir. uzun yıllar dış mekan kullanımı.

File İstanbul bununla birlikte, konveyör bandı emniyet ağları, insanları ve malzemeleri yalnızca malların kayıştan fırlatılması durumunda korur. Tahrik silindirlerini veya taşıyıcı silindirleri korumak için uygun değildirler: burada sadece metal bir kafes kaplama yardımcı olabilir! Her durumda, lütfen konveyör bantları için güvenlik yönergelerine uyun.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.