File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

Korkuluk Ağları

Korkuluk ağlarının montajı, iskele veya çatılarda çalışan personelin düşmesini önlemek için uygun maliyetli ve tavsiye edilen bir yöntemdir ve ayrıca düz çatılarda düşme koruması olarak da kullanılabilir. Düşme güvenlik ağları farklı olarak , korkuluk ağları , kenar boyunca düşmeye karşı önleyici olarak işlev görür .

Özel ağlar, çatı güvenlik iskelelerine veya standart cephe iskelelerine monte edilir - bu nedenle bunlara genellikle "çatı güvenlik ağları" veya "iskele ağları" denir. Böylelikle farklı iskele seviyelerini, yani bir tahtadan diğerine, tamamen kapsamalıdırlar.

Korkuluk Koruması - Güvenlik Önemlidir

korkuluk ağları Avrupa Standardı EN 1263-1 ve (Bau-BG) düzenlenmesi için İşveren Sorumluluk Sigortası Birliği belirtilmiştir. 179. 100 milimetrelik maksimum ağ boyutu ve UV ve hava şartlarına karşı direncin yanı sıra, kumaşın enerji soğurma kapasitesi elbette belirleyicidir.

Sunduğumuz korkuluk ağları bu hükümleri karşılar ve hatta yeni bir durumda gerekli minimum enerji emilimini aşar. Bu güvenlik marjı sayesinde ağlarımız, iskele üzerinde çalışırken mümkün olan en yüksek güvenliği sunar. Bir iskele ağının kurulması sayesinde personel, kendi güvenlikleri konusunda endişelenmeden inşaat işlerine tamamen konsantre olabilir. Ek olarak, bir korkuluk ağı, iskelenin yanından geçen insanları düşen inşaat atıklarından korur.

 

Her Şantiye için Doğru İskele Ağı

File İstanbul, iskele yapıları için standart boyutlarda çok sayıda korkuluk ağı sunar. Aralarında doğru boyutu bulamazsanız, sizin için memnuniyetle özel yapım bir korkuluk ağı üretebiliriz. Ağ boyutu ile ilgili olarak 45, 60 ve 100 milimetre arasında seçim yapabilirsiniz. Bir iskele ağı satın alma konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.