File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KREŞ/OKUL GÜVENLİK AĞLARI

Çocuklar genellikle tahmin edilemezdir ve bu nedenle onlar için aslında yasak olan yüksekliklere tırmanmayı severler. Anaokulları ve kreşler için özel olarak ürettiğimiz güvenlik ağları, çocukların çocuk kalmasına izin verilmesini sağlıyor. Özellikle daha küçük anaokulu odalarında yeterli alan yaratmak için genellikle yükseltilmiş oyun alanları inşa edilir. Bunun yanı sıra, çocukların oyun oynama ve tırmanma konusundaki doğal isteklerini de barındırırlar. Yükseltilmiş oyun alanlarının ve sahanlıkların / galerilerin tırabzanlar veya korkuluklarla güvence altına alındığı doğru olsa da, burada güvenliği yeterince vurgulamak mümkün değildir: çocuklar sandalyelerde durabilir ve fazladan yükseklik nedeniyle yükseltilmiş alandan düşebilir - neden bir anaokulu güvenlik ağının gerekli olduğu. Ayrıca korkuluk payandaları arasındaki boşluk 11 cm'yi aşarsa, bu ek koruma da gereklidir.

Kreş Güvenlik Ağları Çoklu Avantajlar Sunar

Bu zorunlu ekstra korumanın avantajları açıktır: Ağ sadece çocukları düşmekten korumakla kalmaz, aynı zamanda oyuncakların düşmesini ve diğer çocukların kafasına çarpmasını önler. Ek bir faydası da istenmeyen tırmanma ve tırmanmayı önlemesidir. Oyun alanları için bir güvenlik ağı aynı zamanda bakıcılara genç suçlarının güvende olduğuna dair güvence verir.

Anaokulu için Özel Yapılmış Güvenlik Ağı

Anaokulu güvenlik ağınız ancak ortak ekip çalışmasıyla yapılabilir. Göreviniz, emniyete alınması gereken alanları ölçmek ve verileri yapılandırıcıya girmektir. Yüksek mukavemetli polipropilenden yapılan dayanıklı ağlarımız, bu amaç için gereken küçük ağlara ve her tarafta dolaşan bir bordüre sahiptir. Materyal çocuklar için% 100 toksik değildir.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.