File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

KUŞ ÖNLEME AĞLARI

Kuş koruma ağları veya güvercin ağları , Kuş tüneme alanı önlem ağının işlevini tersine çevirir . Kuş kafesi/kümes hayvanları ağları, kümes hayvancılığında tüylü hayvanlarınızı yırtıcı kuşlardan ve yerdeki yırtıcılardan korumaya hizmet ederken, kuş koruma ağları bina cephelerini ve meyve bahçelerini aç kuşlardan korur. Özellikle güvercinler bu nedenle hızla bir haşere haline gelebilir. Bir güvercin koruma ağı bu sinir bozucu kuşları kolayca uzak tutar.

File İstanbul çeşitli kuş koruma ağları modelleri mevcuttur. Cephelerinizi, bahçelerinizi veya sebze tarhlarınızı hangi kuş türünden korumak istediğinize bağlı olarak üç farklı göz boyutu arasından seçim yapabilirsiniz: 20, 30 ve 50 milimetre göz boyutları mevcuttur. Bu, kuş caydırıcı ağınızı bireysel kullanımınız için optimize etmenizi sağlar.

Güvercin kontrolü konusu giderek daha alakalı hale geliyor. Özellikle şehirlerde güvercinler can sıkıcı zararlılar haline geliyor. Bu "kanatlı fareler" melodili şarkıdan çok dışkılarıyla dikkat çekiyor. 50 milimetrelik ağ boyutuna sahip bir kuş koruma ağı onları etkili bir şekilde uzak tutar. Bu güvercin koruma ağları, bu büyük kuşların kendilerini orada fazla rahat ettirmelerini önlemek için cephelere monte edilir. Diğer birçok güvercin caydırıcı türünün aksine, güvercin koruma ağları kuşlar için tamamen güvenlidir .

Daha küçük kuşlar, daha küçük ağ boyutları kullanılarak “mücadele edilebilir”. Sığırcık büyüklüğündeki kuşlar için 30 milimetre ve serçeler için 20 milimetrelik bir ağ boyutuna ihtiyacınız olacak. Bu kuş türleri, değerli meyveleri korumak için tahsis bahçelerinde ve meyve bahçelerinde ağların kullanılması nedeniyle meyve ve meyvelere çekilir. Kiraz, elma, armut, üzüm, kuş üzümü veya çilek yetiştiriyor olun - ağaçlara ve çalılara doğru şekilde takıldığında, bu hafif ve dolayısıyla kullanımı kolay kuş koruma ağları güvenilir koruma sağlar. Apartmanda yaşıyorsanız saksı bitkilerinizi korumak için balkona kuş koruma ağı da monte edebilirsiniz .

Elementlere Meydan Okuyan Kararlı Kuş Koruma Ağı

Bunun nedeni, yapı marketlerde bulamayacağınız kalitede kuş koruma ağlarının malzeme özellikleridir . Kuş koruma ağı, kare, düzenli ağ yapısı ile yüksek mukavemetli, düğümsüz polipropilenden yapılmıştır. Dış mekan kullanımında uzun yıllar rüzgara ve hava koşullarına dayanmalarını sağlayan hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri ile karakterize edilirler . File İstanbul hazır boyutlarda ağ satın almazsınız, bunun yerine kuş caydırıcı ağınızı metrekare bazında bireysel gereksinimlerinize göre tasarlarsınız.

Güvercin Koruma Ağları ve Güvercinleri Körfezde Tutmanın Diğer Yöntemleri

Güvercin koruma ağının yanı sıra binaları güvercinlerden korumak için bir dizi başka yöntem de vardır: Güvercinlere karşı en yaygın önlemler güvercin caydırıcı sivri uçlardır . Bunlar, güvercinlerin belirli bölgelere uçmasını ve orada yuva yapmasını veya pislik bırakmasını engeller. Genellikle büyük binalara kurulurlar. Benzer tasarıma sahip bir spiral, güvercinleri uzak tutarken aynı zamanda insanları caydırıcı cihazdan yaralanmaktan korur ve bu nedenle pencere kenarlarında özel kullanım için tavsiye edilir. Tersine, bir elektrikli kuş caydırıcı, güvercinlerin düşük voltajlı elektrik şokları yardımıyla belirli yerlerden kalıcı olarak uzaklaştırılmasını sağlar.

Güvercin koruma ağı (veya kuş koruma ağı), belirli alanları estetik açıdan çekici bir şekilde güvercinlerden koruduğu için güvercinleri uzak tutmanın en nazik yoludur. Malzemenin inceliği nedeniyle neredeyse görünmezdir ve bu nedenle çevresi üzerinde neredeyse hiç görsel etkisi yoktur. File İstanbul özel yapım kuş koruma ağları ve güvercin caydırıcı ağlar bulabilirsiniz !


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.