File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

ÖZELLEŞTİRME

m²'ye Göre Güvenlik Ağları

Bu kategoride, gereksinimlerinizi karşılayan bir ağ için hedefli bir arama yapma seçeneğiniz vardır. Ağınızın hangi malzeme kalınlığını veya ağ boyutunu gerektirdiğini tam olarak biliyor musunuz? Ardından alt kategorilerden rahatlıkla ağınızı seçebilir, istediğiniz rengi seçebilir, uzunluk ve genişliği girerek size özel ağınızı tasarlayabilirsiniz . Her türlü güvenlik ağını kendi gereksinimlerinize göre uyarlayabilirsiniz, santimetre santimetre ve metrekare metrekare. Ayrıca, metre tarafından birçok ağımız, file mevcuttur.

 

Tüm İhtiyaç için Güvenlik Ağları

1.0 ila 6.0 milimetre arasında on farklı malzeme kalınlığı ve 10 ila 300 milimetre arasında 13 farklı ağ boyutu kombinasyonu ile 40'tan fazla güvenlik ağı seçeneği sunuyoruz.  Avrupa Standardı EN 1263-1'e uygun olarak test edilen 1,5 mm kalınlığındaki kuş önleme ağı veya kuş kafes ağı 5,0 mm kalınlığındaki düşme güvenlik ağına kadar - burada doğru olanı bulacaksınız, her uygulama için özel ölçüler için yapılmaktadır.

 

Hangi File Kalınlığı Size Uygun?

Size yardımcı olmak için, birçok kategorideki birçok uygulama için doğru ağ kalınlıklarını zaten filtreledik. Bu kategoride tüm farklı net kalınlıkları fiyata göre sıralanmış olarak görüntüleme seçeneğine sahipsiniz . Mevcut tüm ağlara genel bakış, güvenlik ağlarımızın tüm malzemeleri, özellikleri ve renkleri hakkında da bir genel bakış sunar. Doğru kalınlığı veya ağ boyutunu seçmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Sorun.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.