File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

RANZA/ÇOCUK ALAN ODA AĞLARI

Ranza Güvenlik Ağları ve İkinci Kat Güvenlik Ağları

Küçük odalarda çatı katı yatakların kullanılması, alttaki alanın pratik bir şekilde kullanılmasına izin verdiği için yerden tasarruf sağlayan bir mobilya fikridir. Ne yazık ki, özellikle çocuklar için çatı katı yatakları önemli bir tehlike oluşturmaktadır. Bir çalışma, tüm ev içi kazaların yüzde 50'den fazlasının düşmeye bağlı olduğunu buldu. Ebeveynler sık ​​sık ücretler konusunda endişelenirler çünkü aktif gençler genellikle çatı yataklarını tırmanma çerçevesi olarak kullanırlar. Peki, çatı katı yatakları nasıl güvenli hale getirilebilir? En etkili koruma, çocuğun yatağına bir ağ takmaktır .

Ranzalar için Güvenlik Ağları Ebeveynlerin Aklını Dinlendiriyor

Mantıklı bir güvenlik modeli, bir tavan arası yatak ağının takılmasıdır. Burada, çocuğun düşmesini önlemek için çatı yatağına bir ağ yerleştirilir. Bu ağlar, tavan yatağından düşmeye karşı tam koruma sağlamaya yetmeyen korkuluklar ve yükseltilmiş kenarlar arasındaki boşlukları kapatır.

Çatı katı yatağı için bir güvenlik ağı kullanılmasına rağmen, oda hala havadar ve ferah hissediyor - bu, kapalı bir bölme duvarıyla pek mümkün olmayacak. Buna ek olarak, çocuklar odalarını ağdan belli bir mesafeden kolayca görmeye devam ederler. Bir çatı katı güvenlik ağı  , çocukların oyun oynarken veya uyurken uçurumun üzerinden düşmesini kesinlikle imkansız kılar. Güvenlik ağı ile donatılmış bir tekli ranza, böylece çocukların güvenli bir şekilde oynamasını ve ebeveynlerin güvende olmasını sağlar.

Kaliteli Çocuk Yatağı Güvenlik Ağları

Loft güvenlik ağları, çocukların tırmanmaya teşvik edilmesini önlemek için küçük bir ağ boyutuna sahip olmalıdır. File İstanbul mağazası 45 mm'lik bir ağ boyutu sunar. Bu boyut değerini kanıtlamıştır ve çocuk odasında güvenlik ve görünürlük arasında iyi bir denge sağlar.

Çocuk odaları için ağlar yüksek mukavemetli, düğümsüz polipropilenden yapılmıştır ve 3 veya 4 mm malzeme kalınlıklarıda bizden sipariş edilebilir . Çatı katı güvenlik ağları tek renkte ve çocuklar için çatı katı yatakları için özel olarak tasarlanmış, renkli bir versiyonda mevcuttur. Her ebeveyn, bir çatı yatağına nasıl güvenlik ağı takılacağını öğrenmelidir: sonuçta, çocuklarınızın güvenliği burada tehlikededir. Kurulum için ipuçları vermekten mutluluk duyuyoruz, böylelikle küçükleriniz çatı katından güvenli bir şekilde güvenlik ağına hiçbir risk almadan ulaşabilirler. Teorik olarak, çatı katı yatakları için güvenlik ağları, hava koşullarına ve UV'ye dayanıklı oldukları için dış mekan kullanımı için de uygundur.. Bu nedenle, güvenlik ağını yıllarca kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle önemli bir nokta: yüksek yapılı çocuk yatakları için güvenlik ağları toksik değildir! Sonuç olarak, mukus zarları ile ağız yoluyla temas zararsızdır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Tavan Yatağı için Özel Yapılmış Düşme Koruması

Çatı katındaki yataklarda oyun oynarken ve uyurken, çocukların güvenliği büyük önem taşır. Bununla birlikte, her tekli ranza ve oda farklı boyutlara sahip olduğundan, her tekli ranza , çocukların düşmesini önlemek için ayrı ayrı tasarlanmış bir ağ gerektirir . Bunu başarmak için, size küçüklerinizin çatı katı yatakları için tam olarak ölçülü bir güvenlik ağı sunuyoruz. Ve tatilde bile düşme koruması ile havada güvenle uyuyabilmeleri için, karavanda veya karavanda ranzalar için güvenlik ağları konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Bununla birlikte, çatı katı güvenlik ağları, güvenliği sağlamak için ağların dikey olarak yerleştirilmesi gereken başka yerlerde de kullanılabilir. Bir çatı yatağında olduğu gibi, çatı katlarında ve sahanlıklarda , galerilerde ve merdivenlerde düşmeye karşı koruma sağlamak için bir güvenlik ağı kullanılabilir . Gerekli ölçüleri herkesten daha iyi bildiğiniz için, loft cibinliğinizi metrekareye kadar ölçmek için ayrı ayrı yaptırmalısınız. Ölçümle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa veya ağın alternatif kullanımlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, personelimiz size yardım etmekten mutluluk duyacaktır.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.