File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

SQUASH FİLESİ

SQUASH KORTLARI İÇİN TOP DURDURUCU FİLE

 

Squash bu arada tüm dünyada popüler bir spor haline geldi. Son yıllarda artan talep nedeniyle, artık daha fazla spor tesisi, sporun oynanabileceği squash kortlarına sahiptir. Her şeyden önce, açık hava squash kortları genellikle yüksek kaliteli polipropilen top durdurma ağları kullanır.

Özel Kullanım İçin Squash Ball Stop Ağları

Özel sektörde de her zamankinden daha sık sorulan bir soru: sauna mı yoksa squash kortu mu? İdeal olarak, seçim yapmak zorunda değilsiniz, bunun yerine kendinize her ikisiyle de davranabilirsiniz. Ancak squash'ın amatör sporcuların da kalbini kazandığı açık. Özellikle bu çok yönlü sporu kendi başınıza da oynayabileceğiniz için. File İstanbul ağları ile güvenli bir şekilde çevrelenmişsiniz .

Daha İyi Bir Manzara ve Havadar Bir Atmosfer

Squash'ta yüksek, şeffaf ve kısmen geçirgen gevşek ağ duvarları topun squash kortunda kalmasını sağlar. Aynı zamanda seyirciler, kaba örgülü squash top durdurma ağı sayesinde sahayı dışarıdan kolayca görebilirler. Özellikle maçlar sırasında, güneş ışığı veya ışık yansımaları gerçek oyunu net bir şekilde görmeyi zorlaştırabileceğinden, top ağı bazen cam squash kortlarına göre bir avantaj bile sunar. Her şeyden önce, koyu renkli top durdurma ağları çok fazla ışık emer ve bu nedenle sahanın daha da iyi bir şekilde görülmesini sağlayabilir. Oyuncuların bakış açısından da, örneğin siyah renkli bir squash file, oyun deneyiminizde büyük bir fark yaratabilir. Her şey daha havadar ve özgür görünüyor.

 

Squash Ball Stop Ağları Bireysel Olarak Üretildi

Squash top ağları farklı kalınlıklarda mevcuttur ve düğümsüz ağlarla üretilir. Çepeçevre dolaşan bordür, ağın dayanıklılığını sağlar ve temel malzemeye ek olarak ekstra hava koşullarına karşı dayanıklılığı garanti eder.

Squash kortunuz için ölçüye göre bir top ağı sipariş edin. Ölçülerden emin değilseniz ve ayrıntılara karar vermekte zorlanıyorsanız, doğru ağı seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.