File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

TARIM AMAÇLI FİLELER

Tarımsal Kullanım ve Bitki Örtüsü için Ağlar

 

Kayağa ve Kaya Düşmesine Karşı Eğim Stabilizasyon Ağı

Daha küçük kayşat durumunda, bu özellikle ciddi görünmeyebilir. Ancak taşlar yamaçtan gevşerse ağırlıklarından dolayı sürekli hız kazanırlar . Yuvarlanmaya başladıklarında, çakıl boyutundaki taşlar bile ciddi hasara neden olabilir. Örneğin, küçük taşlar bir arabanın ön camına yüksek hızda çarparsa, her an kırılabileceğinden tüm ön camın değiştirilmesi gerekebilir. Daha büyük taşlarla, sonuç yaşamı tehdit edici bile olabilir - özellikle şiddetli yağışlardan sonra zemin çamurluysa, bu nedenle büyük kayalar dinlenme yerlerinden koparsa.

 

Şev Stabilizasyon Ağları ile Mülkünüzü Koruyun

Bir eğim stabilizasyon ağı ile kendinizi ve başkalarını gereksiz bir felakete karşı koruyun . Ek olarak, mülkünüze gelebilecek olası zararları da önlemeye değer. Örneğin çatıdaki pencereler veya güneş kollektörleri de yamaçtan düşen bir kayanın şiddetli etkisine maruz kalır. Bir ağ, cam, metal ve son teknoloji güneş kollektörlerini değiştirmek zorunda kalmaya kıyasla sadece küçük bir yatırımdır. Bu nedenle, güvenliğinizi rüzgarın ve havanın insafına bırakmaktansa, önceden kendinizi korumak daha iyidir.

 

Ölçüye Göre Eğim Stabilizasyon Ağı

Her eğim ve her set farklı şekilde yerleştirildiğinden ve benzersiz bir ana hatlara sahip olduğundan, özel yapım bir set güvenlik ağı sipariş etmeye değer . Korunacak yamaçta kaç tane taş olduğuna bağlı olarak, ağınız için farklı malzeme kalınlarına göre seçim yapabilirsiniz. Şev stabilizasyon ağları için kullanılan düğümsüz, yüksek mukavemetli polipropilen hava koşullarına dayanıklıdır ve yıllar sonra bile şevleri kusursuz bir şekilde korumaya devam edebilir.

Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz var mı? Sizin için doğru olan bir eğim stabilizasyon ağını nasıl seçeceğinizden emin değil misiniz? Size özel güvenlik ağınızı seçmenize yardımcı olacağız.

Hasat Ağları

Hasat ağı , hasada yardımcı olmak için ekipman olarak veya çimi korumak için bir ağ olarak kullanılabilir. Öncelikle düşen meyveleri uygun şekilde hasat etmek için kullanılır. Bunu yapmak için, ağ meyve bahçelerinde zeminin hemen üzerine gerilir ve daha sonra meyve düştükten sonra kolayca sarılabilir.

İki Fonksiyonlu Hasat Ağı

Hasat işi, sırtı fiziksel olarak çok zorlayan ağır bir iştir. Hasat ağlarının kullanılması , meyveleri “tek seferde” toplamayı mümkün kılar, bu da zamandan ve işten tasarruf etmenizi sağlar. Tersine, aynı zamanda hasat edilemeyen ve çürüyen, çimleri karıştıran ve temizlenmesi zor olan meyvelerin de hasat ağına yakalanması ve aynı şekilde kolayca atılabilmesi anlamına gelir.

Bu nedenle ağ, çimi yabani meyve ağaçlarından gelen düşmelerden korumak için de kullanışlıdır ve kolayca atılmasını sağlar. Özellikleri nedeniyle, kullanılan polietilen hasat ağı için idealdir: sağlamdır, kumaşı hava geçirgendir ve hava koşullarına dayanıklıdır ve bu nedenle çürümez. Su ile kolayca durulanabilir ve iyi bakıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir. Bu nedenle hasat ağlarımız size birçok kolay hasat garantisi verir.

Hasat ağımız ceviz, zeytin, kiraz, erik vb. gibi sert kabuklu yemişler ve prinalı ve çekirdekli meyvelerin hasadı için uygundur. Hasat ağlarımız ile hasatta zahmetsizce toplayabilirsiniz!

Yaprak Örgü

Sonbaharda yaprak dökümü doğal bir süreçtir ama işin içine insan girdiğinde ne yazık ki can sıkıcı da olabiliyor. Yaprak ağları, farklı uygulama alanlarında düşen yapraklardan koruma sağlar. Her şeyden önce, yüzme havuzları veya bahçe havuzları gibi durgun sular, bu yapay su kütlelerinin temizlenmesini gereksiz kılarak, yaprak ağları ile kirliliklerden etkili bir şekilde korunabilir.

Mükemmel Bir Gölet Yaşam Alanı için Yaprak Ağları

Düşen yapraklar doğada olumlu etkilere sahipken, canlıların yaşadığı yapay olarak oluşturulmuş bahçe havuzları üzerinde çok farklı bir etkiye sahiptir. Yaprak ağları olmadan organik madde suya düşer ve yosun gelişimini teşvik ettiği için havuzdaki hassas ekolojik dengeyi bozabilir. Sonuç: tamamen yeni yaşam koşulları. Koi balığı gibi değerli balık türlerine sahipseniz, bu bir felakettir! 20 mm'lik son derece küçük ağ boyutuna sahip yaprak ağlar çözümdür. En küçük yaprak ve meyveleri bile sudan uzak tutarlar. Göletin çevresinde kaç tane yaprak döken ağaç büyüdüğüne bağlı olarak, 1 ile 2,3 mm arasında malzeme kalınlıkları sipariş etmeniz gerekir. Yaprak ağ yapımında kullanılan malzeme yüksek mukavemetli düğümsüz polipropilendir, Nemli koşullara en iyi şekilde dayanabilen - hava koşullarına dayanıklı ve UV'ye dayanıklı olduğu için kışın sökülmesi bile gerekmez. 

Klorsuz Temiz Bir Yüzme Havuzu İçin İpuçları

Havuz İçi ve Çevresi Temizlik

Belli olabilir ama geçerken belirtmek gerekir: Temiz bir havuzda yıkanmak isteyen herkesin kendisi de temiz olmalıdır. Kir, deri parçaları veya losyonlar gibi kirlilikler, bir yüzme havuzundaki en büyük düşman olan alglerin büyümesini teşvik eder. Yosun önleyici ek önlemler, önceden duş almak ve havuz yakınında yiyecek tüketmekten kaçınmaktır. Ayaklar en çok kiri toplar, özellikle yaz aylarında insanlar çıplak ayakla kum, çimen ve toprak üzerinde yürümeye eğilimlidir. Banyo ayakkabıları sadece hijyenik olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıyı havuzun içindeki ve çevresindeki keskin nesnelerden ve ayrıca sıcak yüzeylerden korur.

 

daldırma ağı

Standart bir daldırma ağı kullanılarak havuzun yüzeyinden kaba kirlilikler avlanabilir. Bu, böceklerin, yaprakların veya çimenlerin kalıcı kontaminasyona neden olmadan önce sudan hemen çıkarılmasını sağlar. Havuzunu temiz tutmak isteyen herkes kimyasallarla kurcalamaktan kaçınmalıdır.

 

Yaprak Örgü

Etkili önleyici tedbirler, yüzme havuzunun kullanılmadığı zamanlarda ilk etapta daldırma filesi kullanımına gerek kalmamasını sağlayan, havuzu örtmek için bir yaprak ağ veya brandadır. fileistanbul.com'da, havuzu yapraklardan koruyan ancak suyun nefes almasına izin veren yüzde 50 gölge faktörüne sahip, dayanıklı polipropilen ağlar bulabilirsiniz.

 

Filtre Sistemi

Daldırma ağının dışarı çıkması için çok küçük olan kirlilikler, filtre sistemi ile ilgilenecektir. Suyun sürekli sirkülasyonu ile içeri çekilen kiri içine alır ve havuzu gözle görülür şekilde temizler. Tüm su hacmi günde yaklaşık üç kez tamamen geri dönüştürülmelidir – bu da yaklaşık sekiz saatlik çalışma süresine tekabül eder. Deneyimler suyun dibe yakın yerlerde iyi hareket etmediğini gösteriyor: bir havuz dibi temizleyicisi yosunları ve küçük yabancı maddeleri emme işini yapıyor.

 

Tuz Elektroliz Sistemi

Birçok havuz sahibi klora alternatif olmadığını düşünüyor. Ancak kesinlikle kimyasal veya güçlü koku içermeyen temizleme yöntemleri var! En hesaplı yöntem, havuzun filtre sistemine entegre edilmiş tuz elektroliz sistemi ile temizlenmesidir. Adı zaten çözümü içeriyor: Sodyum klorür, yosunları ve mikropları tamamen ortadan kaldıran ve havuz dostu pH değerini 7 ile 7,4 arasında koruyan doğal bir klor görevi görür.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.