File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

TENİS DİREĞİ

Tenis Direği

Tenis direği birbirine entegre edilebilelecek şekilde yükseklik ayarlı olarak üretilmektedir. Yani aynı sahada aynı direği kullanarak hem voleybol hem de tenis oynayabilirsiniz. Bu direk voleybol ve tenis sporları için ''ortak direk'' olarak geçmektedir.  Ölçü olarak standart voleybol direği esas alınmaktadır. Kadınlar , gençler ve erkekler için 3 farklı yükseklik ayarı bulunan bu direklerin kullanım ömrü çok uzundur. 

Bu tenis direklerinin kullanım şekli ve fonksiyonelliği birbirinden farklı olduğu için fiyatlarında da değişiklik bulunmaktadır. Uygun olan voleybol direği de varken pahalı olan voleybol direği de vardır. Sizler iyi bir fiyat ve model araştırması yaparak sizin için hangisi daha iyi seçenek anlayabilirsiniz.

Tenis Direği Fiyatları

Tenis direği fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Tenis direği satan bir yerden ya da internet üzerinden kolaylıkla fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Voleybol direklerinde TSE damgası olduğuna dikkat ediniz. Uluslararası Voleybol Federasyonu’nun onayının alınması gerekir. Birçok farklı malzemeden üretilen direklerin fiyatlarında kullanılan malzemenin çok büyük önemi vardır. Voleybol ve tenis direği fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Firmamızın avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Firmamız tarafından üretilen voleybol direkleri plaj voleybolu için de kullanılabilmektedir. Voleybol direği gerdirme aparatı ile kurulumu çok kolaydır. Bizi arayın ve uygun fiyat tekliflerimizden faydalanın!


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.