File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

TENİS FİLESİ

Tenis Kortu Filesi, Tenis Ağı, Kendi özel ölçüye göre hedef ağınızı yapılandırın. Yukarıdaki renklerden birini seçin ve istediğiniz uzunluk, genişlik, üst derinlik ve alt derinliği uygun alanlara girin. Ağın yüzey alanı, ağırlığı ve fiyatı daha sonra otomatik olarak hesaplanacak ve gösterilecektir. Üst derinlik, alt derinlikten farklı olabilir. 0 cm'ye kadar incelme bile mümkündür.

Kale çerçevesi üzerindeki montaj noktaları, kale ağı boyutu için belirleyicidir. Örneğin, ağ alüminyum bir kaleye ağ tutucularla bağlanacaksa, ağ tutucudan ağ tutucuya ölçülmelidir. Öte yandan, ağ sicim, cırt cırt veya kablo bağı ile basit bir çerçeveye bağlanacaksa, net çerçeve boyutları ölçülmelidir.

Ağ, eşleşen bir renk sabitleme kablosuyla teslim edilecektir. Kordon, temiz şekilli bir kenar oluşturmak için iki üst uzantı arasında gerilebilir. Teslimat, birim başına eşleşen kordonlu bir ağ içerir, kale çerçeveleri ve ağ tutucular dahil değildir.

 

Ağın yaklaşık olarak ölçülen bir sınırı vardır. 7 mm kalınlığında (örnek resme bakın). Kenarlık ağına ek bir ip dikilir/bağlanır. Bordür, ağa her tarafta düzgün bir dış kenar sağlar ve aynı zamanda sabit, gerilime dayanıklı ankraj noktaları sağlar. Kenarlık ve tüm dikişler ağ ile aynı renkte yapılır.

Güvenlik ağı, dokunmuş, derin boyanmış polipropilen filament iplikten oluşur. Bu, yırtılmaya karşı son derece dayanıklı ve stabil bir sentetik elyaftır. Düğümlü bir bağlantıdan daha az kararlı olmayan düğümsüz dokuma sayesinde ağ, şeklini mükemmel bir şekilde korur.

Malzeme elbette %100 toksik değildir ve mukus zarlarıyla (ağız, gözler) teması da tamamen güvenlidir. Hava koşullarına dayanıklılıkları ve UV stabiliteleri sayesinde güvenlik ağlarımız hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanıma uygundur. #TenisFilesi


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.