File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

TIRMANMA BİTKİ AĞLARI

Tırmanma Bitki Ağları

Tırmanan bitki ağları, tırmanan bitkilerin büyüme dürtüsünü takip etmelerine yardımcı olur. Bir tırmanma tesisi ağı, üzerinde tutunabileceği bir tırmanma ağı olarak işlev görerek ilgili tesisi destekler.

Farklı Sebze Bitkileri için Tırmanma Bitki Ağları

File İstanbul tarafından sunulan tırmanma bitki ağları, çoğu tırmanma tesisinin ihtiyaçlarını karşılar. Hava koşullarına son derece dayanıklı plastikten (polipropilen) yapılmıştır, düğümsüzdür ve uzun yıllar kullanım için tasarlanmıştır. Tırmanan bitki ağlarımız domates, bezelye veya salatalık gibi popüler sebze bitkileri için ideal bir destektir. Alanın daha iyi kullanılmasını sağlayarak daha yüksek verim sağlarlar. Bununla birlikte, tırmanma destekleri, fiğ veya akasma gibi süs bitkileri için de yardımcıdır. İster balkonunuzda, bahçede veya serada bitkileri yetiştiriyor olun - tırmanma bitki ağlarımız birçok yerde kullanıma uygundur: bunları cephelerde büyüyen bitkilere tırmanmak için de kullanabilirsiniz.

Tırmanma Tesislerinin İhtiyaçlarına Uyarlanmış

Genç bitkilerin küçük dalları ile ağı yakalamasına izin vermek için, tırmanan bitki ağlarının son derece ince bir yapıya sahip olması gerekir. Farklı bitkilerin farklı ağ boyutlarına ihtiyacı olabilir - bu nedenle 60, 100 ve 120 mm boyutlarında ağlar sunuyoruz. Büyüklüğe tamamen tırmanma tesisi ağı için kendi özel gereksinimlerinize göre karar verirsiniz. Size özel, benzersiz bir ağ oluşturabilmemiz için ölçümleri bize bildirin!

 


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.