File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

VOLEYBOL FİLESİ

Düğümsüz polipropilen ağlar, optimum görüş sağlarken sert vuruşlu toplara karşı mükemmel durma koruması sağlar: kural olarak, malzeme ne kadar ince ve ağ ne kadar büyükse, görüş o kadar iyi olur. Bir voleybol nispeten büyük olduğu için, seyircileri spor etkinliklerinde yaralanmalardan korumak için 10 cm'lik bir ağ boyutu yeterlidir. Karanlık ağların en iyi görüşü sağladığı kanıtlanmıştır: siyah veya gri gibi göze çarpmayan bir renk en iyi görünürlüğü sağlar.

File İstanbul ağ mağazanız 3, 4 ve 5 mm malzeme kalınlıklarında voleybol durdurma ağı sunar. Burada şu geçerlidir: ağ ne kadar kalınsa, enerji emilimi o kadar iyi olur. Bu nedenle genç ve antrenman sahalarında 3 mm uygunken, maç şartlarında 4 veya 5 mm kalınlıklar tercih edilir.

 

Her Voleybol Kapalı Sahası İçin Bireysel Olarak Yapılmış Bir File

File İstanbul bulunan voleybol için tüm top durdurma ağları test edilmiş kalitededir. Voleybol bir spor salonunda oynanmasına rağmen, ağlarımız hava koşullarına dayanıklı ve UV ışınlarına karşı on yıllarca koruma sağlayacak kadar dayanıklı olduklarından, özellikleri itibariyle dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.

Spor tesisinizi herkesten daha iyi bildiğiniz için, konfigüratöre gerekli voleybol stop filesinin uzunluk ve genişliğini girmeniz gerekir. Gevşek asılması, yani sürekli takılmaması durumunda, hesaplanan alana yaklaşık %15 fazladan ağ eklenmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Voleybol için top file, bir metrekareden başlayarak santimetreye kadar hassas kesimli boyutlarda sipariş edilebilir. Daha sonra sizin için istediğiniz ölçüye göre yapılmış ağı üreteceğiz.


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.