File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Yapı ve Emniyet Sistemleri alanında geleceği.
  • Adres
  • İSTANBUL/ŞİŞLİ
  • info@fileistanbul.com
  • 0850 550 00 34
  • Hafta İçi - 08:30 - 20:30
  • Pazar AÇIK

YÜK GÜVENLİĞİ

Yükleri Optimum Şekilde Güvenceye Almak için Dayanıklı, Esnek Ağlar

Malları konteynırlarda taşırken, kargonun güvenliğini sağlamak son derece önemli bir konudur. Bu amaçla, her konteynerin kargosunun korunmasını garanti eden bir örtme ağına ihtiyacı vardır. Bu nedenle konteyner ağlarımız ucuz yapı market ürünleri gibi değildir! Ağlara düzenli olarak çok kapsamlı bir test yapılır. File İstanbul geçerli Avrupa Standartları yönetmeliklerine uyarak yüksek bir standart elde edilir. Konteyner ağı, dayanıklı bir malzeme olarak değerini kanıtlamış olan yüksek mukavemetli, düğümsüz polipropilenden oluşur. Diğer bir avantajı da esnekliğidir: konteyner ağları, farklı şekillerdeki kargolara uyacak şekilde zahmetsizce adapte olur. Bu, konteyner kargosunun iyi bir şekilde emniyete alınmasını garanti eder. Yükleme alanının kenarından çıkıntı yapan kargoyu sabitlemeniz gerekiyorsa, ek olarak tüm kenarından geçirilmiş kauçuk gergi halatlı bir konteyner örtme ağı sipariş etmenizi öneririz. 5-7 mm kalınlığındaki kenarlık, ağın (örn. Monte edilmiş kancalara) kolay tutturulmasına izin vermek için yeterlidir.

 

Her Yüke Uygun Doğru Konteyner Örtüsü Ağı

Bir konteynerde taşıdığınız veya atladığınız kargonun türüne bağlı olarak, konteyner ağınız için farklı bir malzeme kalınlığı ve ağ boyutu kombinasyonu önerilir. Küçük parçalardan oluşan bir kargo için en fazla 45 mm'lik bir ağ boyutu önerilirken, daha büyük bir yükün taşınması için daha kalın bir malzeme ile birleştirilen 100 mm'lik bir ağ boyutu yeterlidir. Doğru ağı seçmekte zorlanıyorsanız, File İstanbul ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin. #seouyumlu


Whatsapp Destek

FİLE İSTANBUL

Merhaba;

Talebinizi WhatsApp hattımızdan hızlıca iletebilirsiniz. Kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız. İletişim için ''bağlan'' butonuna tıklayınız.